Other lots by Val St. Lambert
#757Val St. Lambert
Twee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
#299Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#367Val St. Lambert
Een paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
#73Val St. Lambert
#18Val St. Lambert
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/40
#368I.M. Hummel
#534Steinherz (?)
#413
Un lot de six livres en relation avec la Belgique:- “Nieuwe geschiedenis van België”. Ed Lannoo, 2005. Trois volumes.- “De provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo, 2011.- “1000 plekken die je écht moet gezien hebben”. Ed. Lannoo, 2011.- “De mooiste dorpen van België”. Ed. Lannoo, 2011.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#740
#458
Een Sint-Jozef met kind van meerkleurig biscuit. Onder stolp.
#262George Steel
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#510
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (klein letsel aan wijzerplaat).
Montre de gousset en or jaune 18 ct. Petit dégât au cadran.No longer availableDim. 33,73 gEstimate: € 120/150 -
#551
Een paar gebeeldhouwd houten voorraadflesjes, waarbij één met het deksel in de vorm van een kikker en één in de vorm van een olifant.
Une paire de flacons en bois sculpté, un sous forme de grenouille et l’autre en forme d’éléphant.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 60/80 -
#48
Een paar siervazen op voet van Brussels/Frans porselein. XIXe eeuw.
Une paire de vases sur pied en porcelaine de Bruxelles/France. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/50 -
#320
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et onyx.No longer availableDim. 28 gEstimate: € 700/800 -
#500Juvenia
Een 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#152Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/150