Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleurloos kristallen glasservies met geslepen bloemmotieven. 12 rode wijnglazen, 10 witte wijnglazen, 9 likeurglazen, 9 champagnefluiten, 10 waterglazen en 10 diverse tumblers.
Een kleurloos kristallen glasservies met geslepen bloemmotieven. 12 rode wijnglazen, 10 witte wijnglazen, 9 likeurglazen, 9 champagnefluiten, 10 waterglazen en 10 diverse tumblers.
Een kleurloos kristallen glasservies met geslepen bloemmotieven. 12 rode wijnglazen, 10 witte wijnglazen, 9 likeurglazen, 9 champagnefluiten, 10 waterglazen en 10 diverse tumblers.
Een kleurloos kristallen glasservies met geslepen bloemmotieven. 12 rode wijnglazen, 10 witte wijnglazen, 9 likeurglazen, 9 champagnefluiten, 10 waterglazen en 10 diverse tumblers.
Een kleurloos kristallen glasservies met geslepen motieven. 12 wijnglazen en 10 waterglazen

Een kleurloos kristallen glasservies met geslepen bloemmotieven. 12 rode wijnglazen, 10 witte wijnglazen, 9 likeurglazen, 9 champagnefluiten, 10 waterglazen en 10 diverse tumblers.

Service en cristal incolore aux motifs floraux taillés. 12 verres à vin rouge, 10 à vin blanc, 9 à liqueur, 9 flûtes, 10 verres à eau et 10 verres à whisky divers.
SKU: 2508200363.
Category: Kristal.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #363
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #111

    Een geslepen kleurloos kristallen siervaas met inscriptie ‘Edmond Van den Boom’. In smeedijzeren staander, versierd met rozen.

    Vase en cristal taillé incolore à l’inscription”Edmond van den Boom”. Dans un support en fer forgé décoré de roses.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #117

    Een gekleurde en geslepen Boheems kristallen coupe op voet.

    Coupe sur piédouche en cristal taillé de Bohème coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm; Ø: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.

    Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.
    No longer available
    Dim. h: 39 & 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #622

    Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #41

    Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.

    Carafe en cristal de Bohème et six gouttes. Sur miroir de présentation.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 & 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #348

    Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Italiaans glaspasta. Eén gemerkt.

    Lot de quatre vases divers en pâte de verre polychrome italienne. Un avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #421
    Val St. Lambert

    Een mauve kristallen lampenvoet.

    Pied de lampe en cristal mauve.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
  • #702
    Val Saint-Lambert

    Een reeks van elf kleurloze kristallen champagne coupes.

    Série de onze coupes à champagne en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 55 / 80
  • #631

    Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.

    Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.
    No longer available
    Dim. h: 10, 12, 13 & 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #698

    Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.

    Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #384
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #609

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #291

    Twee vintage kristallen inktpotten op een eikenhouten blad. Kleine schilfers.

    Deux encriers en cristal sur tablette en chêne. Petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #637

    Glasservies van amberkleurig kristal.

    Service à verres en cristal de couleur ambre.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #331

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schaal op voet en twee vazen.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant une coupe à piédouche et deux vases.
    No longer available
    Dim. h: 19, 24 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #340

    Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

    Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 9,90 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #304
    A. Van de Velde

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Zonder kader.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée. Sans cadre.
    No longer available
    Dim. 46 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #379

    Een rotan salontafel. Sletig.

    Une table basse en rotin. Usée.
    No longer available
    Dim. 76 x 62 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #18

    Een kleurloos kristallen schenkkan in Lodewijk XV-stijl met verzilverde monturen.

    Verseuse en cristal incolore de style Louis XV aux montures en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #757

    Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.

    Deux petites et une grande assiette en faïence polychrome de Rouen.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #774
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #126

    Een donkergepatineerde vierkante eikenhoutentafel met neerklapbare afgeronde bladen.

    Table carrée en chêne foncé aux abattants arrondis.
    No longer available
    Dim. 120 x 120 cm Ø: 170 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #144
    Theo Vuylsteke de Laps
    Period: 1895 - ?

    Twee boszichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    “Deux paysages forestiers”. Huile sur toile. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 31 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #800

    Doosje van Chinese lak met vergulde versiering.

    Petite boîte , laque chinoise et décorations dorées.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #22

    “Chien de chasse”; “Chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Drie lithografieën, waarbij de eerste twee gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat. Eén met vochtplekjes.

    “Chien de chasse”; “Chasse aux canards”, “Chien de chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Trois lithographies, dont deux signées par Leon Danchin hors planche.
    No longer available
    Dim. 80 x 57 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #308

    Een schouwpendule in houten kast. Medio XXe eeuw. Met slinger en sleutel.

    Pendule de cheminée en bois. Milieu du XXe siècle. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #323

    Een fluwelen voorhang met acanthusmotieven en de onderkant versierd met kwastjes.

    Draperie en velours aux motifs d’acanthes, le bas tressé.
    No longer available
    Dim. 422 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More