Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 11 waterglazen (één beschadigd), 11 rodewijnglazen (één beschadigd), 11 wittewijnglazen en 9 likeurglaasjes. Compleet voor twaalf personen.
Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 11 waterglazen (één beschadigd), 11 rodewijnglazen (één beschadigd), 11 wittewijnglazen en 9 likeurglaasjes. Compleet voor twaalf personen.
Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 11 waterglazen (één beschadigd), 11 rodewijnglazen (één beschadigd), 11 wittewijnglazen en 9 likeurglaasjes. Compleet voor twaalf personen.
Val Saint-Lambert

Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 11 waterglazen (één beschadigd), 11 rodewijnglazen (één beschadigd), 11 wittewijnglazen en 9 likeurglaasjes. Compleet voor twaalf personen.

Service de verres en cristal incolore, composé de 11 verres à eau (dont un abîmé), 11 verres à vin rouge (dont un abîmé), 11 verres à vin blanc et 9 verres à liqueur. Complet pour douze personnes.
Dim. H:7-14cm
SKU: 2709220535.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #535
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint-Lambert

  • #533
    Val Saint-Lambert

    Een paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.

    Une paire de vases en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h 37 & 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Val Saint-Lambert

    Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.

    Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #635
    Val Saint-Lambert

    Eén grote en één kleine bonbonnière van gegoten kristal, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.

    Une grande et une petite bonbonnière en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 16 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #600
    Val Saint-Lambert

    Zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.

    Six verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #677
    Val Saint-Lambert

    Elf geslepen kleurloos kristallen kommetjes met verguld montuur. 2 verschillende modellen. Gemerkt.

    Onze coupes en cristal incolore taillé avec montures dorées. 2 modèles différents. Marquées.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #368
    Val Saint-Lambert

    Een soliflorevaasje op ronde voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase soliflore sur pied rond en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #247
    Val Saint-Lambert

    Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #87
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.

    Vase en cristal à col rétréci et à base ronde. Partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué avec étiquette et en bas. PU.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #117
    Val Saint-Lambert

    Coupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.

    Coupe de cristal incolore. Sur une base carrée et avec une frise grecque dorée.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #68
    Val Saint-Lambert

    Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt met label en onderaan. Pièce unique.

    Un seau à champagne en cristal incolore taillé. Marqué avec étiquette et en bas. Pièce unique.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm Ø: 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #297
    Val Saint-Lambert

    Een vaasje van violet en kleurloos gedraaid glas. Onderaan gemerkt.

    Vase en verre torsadé violet et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #23
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van groen gedraaid kristal.

    Vase en cristal torsadé vert.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #356

    Een gebeeldhouwd notenhouten vierladenkastje in Lodewijk XV-stijl.

    Meuble à quatre tiroirs en noyer sculpté de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H:74cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #251
    Le Tallec à Paris

    Een vaas op vierkant voetstuk van veelkleurig porselein met een decor van vogels en bloemen in uitsparingen, omlijst met goud en op lichtblauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.

    Vase à base carrée en porcelaine multicolore à décor d'oiseaux et de fleurs en cartouches, encadrées d'or et sur fond bleu clair. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #638

    Een bajonet in metalen schede.

    Une baïonnette à fourreau métallique.
    No longer available
    Dim. L:54cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #39
    Karel De Swerts

    “Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.

    "Ludwig van Beethoven". Un dessin en sanguine. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 37 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #168

    Een cartelklok, bezet met schildpad en versierd met vuurverguld bronzen versieringen, zoals hermenhoofden, een arend, acanthusbladeren en een dansende putto. De gedreven en vergulde wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Op console. XIXe eeuw.

    Une pendule de cartel, sertie d'écaille de tortue et ornée de décorations en bronze doré au feu, telles que des têtes d'hermes, un aigle, des feuilles d'acanthe et un putto dansant. Le cadran gaufré et doré à chiffres romains émaillés. Sur console. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 57 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #195

    Twee fijn gebeeldhouwde heiligenbeelden.

    Deux saints finement sculptés.
    No longer available
    Dim. h: 41 & 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #96

    Een gefineerd notenhouten bureautje met twee laden in het opzet en twee laden onder het uitschuifbaar met kalfsleer bekleed blad en op getorste poten met wieltjes. XIXe eeuw. We voegen er een met groen fluweel beklede armstoel aan toe.

    Un bureau en placage de noyer avec deux tiroirs sur le dessus et deux tiroirs sous la tablette en vachette extensible et sur des pieds torsadés avec des roues. XIXème siècle. Nous ajoutons un fauteuil recouvert de velours vert.
    No longer available
    Dim. 96 x 80 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #316

    Een paar witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met grijs fluweel.

    Paire de chaises de style Louis XVI à patine blanche, recouvertes de velours gris.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #564
    Jan De Winne

    “Stilleven met appels en peren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970.

    "Nature morte aux pommes et aux poires". Huile sur toile. Signée et datée 1970.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #443

    Een tulpenvaas van chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.

    Vase tulipe en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #334
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912-1987

    “Brug over de Brugse reien”. Kleurenets. Geisgneerd en genummerd 59/350 buiten de plaat.

    "Pont sur les canaux de Bruges". gravure en couleurs. Signée et numérotée 59/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23x19cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #480
    Louis Vuitton

    Een halfronde handtas met originele stofzak.

    Un sac à main semi-circulaire avec dustbag d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More