#687
Een grote rechthoekige salontafel.
#13Royal Plazuid, Gouda
Een vaas en een schenkkan van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Gobana’. Onderaan gemerkt.
Un vase et une verseuse en poterie de Gouda multicolore à décor 'Gobana'. Marqué en bas.No longer availableDim. 25-30cmEstimate: € 35 / 45 -
#359
“De kus III. Voor Shelly.” Snijwerk.
#650
Een vergulde bronzen kerkkandelaar.
Bougeoir d'église en bronze doré.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#15
Un pendentif en forme de fleur en or jaune 18 ct serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,25 ct et de rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,56 gEstimate: € 100 / 150 -
#442Theo Van de Vyver
“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Homme orthodoxe". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 43 cmEstimate: € 100 / 140 -
#622
Pastel in de geest van Chagall. Niet gesigneerd.
Pastel dans l'esprit de Chagall. Pas signé.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#489Paule NolensPeriod: °1924-2008
“Jonge Italiaanse”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jeune Italienne". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#447
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met Cantondecor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#369
“Studie op golfkarton.” Gemengde techniek.
"Etude sur carton ondulé." Technique mixte.No longer availableDim. 27 x 38 (x2) cmEstimate: € 300 / 350 -
#142Albert Van DyckPeriod: 1902 - 1951
“Moeder en kind”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd.
"Mère et l'enfant". Huile sur carton. Signé au verso.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 200 / 250 -
#529Joris Buseyne
“Abstract werk met uilen.” Keramisch werk met metaal.
"Travail abstrait avec des hiboux." Travail en céramique avec du métal.No longer availableDim. 170 x 51 x 18Estimate: € 80 / 120