Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleurloos kristallen schenkkan in Lodewijk XV-stijl met verzilverde monturen.

Een kleurloos kristallen schenkkan in Lodewijk XV-stijl met verzilverde monturen.

Verseuse en cristal incolore de style Louis XV aux montures en métal argenté.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2508200018.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #18
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #46

    Een gesculpteerde Régence armstoel met gecanneerde zit en rug. XVIIIe eeuw.

    Fauteuil Régence en bois sculpté et à siège et dossier cannés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #101
    ‘Le Must’ de Cartier

    Een “Concours” klokje van gelakt metaal. In originele doos met certificaat.

    Horloge “Concours” en métal laqué. Dans la boîte d’origine avec certificat.
    No longer available
    Dim. b: 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #494
    Dali

    “Dali als Generaal De Gaulle”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XIII/L buiten de plaat. Tim (Louis Mitelberg) in samenwerking met Dali dans “Procès en Diffamation”.

    “Dali en Général De Gaulle”. Eau forte. Signée et numérotée XIII/L hors planche. Tim (Louis Mitelberg) en collaboration avec Dali dans “Procès en Diffamation”.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 20,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #15

    Een zilveren one ounce met de afbeelding van A. Lincoln. 999 fine.

    Lingot en argent “one ounce”, représentant Lincoln. 999 fine.
    No longer available
    Dim. 32,70 g
    Estimate: € 40 / 50
  • #701

    Een meerkleurig glazen bonbonnière met een reliëfdecor van kastanjebladeren. Gemerkt in het deksel ‘A.N.V.’. (schade aan het deksel).

    Bonbonnière en verre multicolore à décor de feuilles de châtaignier en relief. Marque A.N.V. dans le couvercle (couvercle endommagé).
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #458

    Een bronzen groepje van een jongen met een speelgoedauto. Gemonogrammeerd.

    Petit groupe en bronze représentant un garçon et son auto de jouet. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #149

    “Schapen en kippen in de stal”. Olieverf op paneel. Modern atelierwerk in de stijl van de XIXe eeuw.

    “Moutons et poules dans la bergerie”. Huile sur panneau. Travail récent d’après les exemples du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #452
    Guillaume Roger

    “Moderne compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 18/50 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.

    “Composition moderne”. Lithographie. Signée, numérotée 18/50 et datée ‘93 hors planche.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 43,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #472
    Aimé

    “De lunch van de roeiers - detail”. Olieverf op doek. Naar een werk van Renoir. Gesigneerd en gedateerd ‘89.

    “Le déjeuner des rameurs - détail”. Huile sur toile. D’après Renoir. Signée et datée ‘89.
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #548

    Een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van schildpadden op een octopus. Gesigneerd.

    Netsuké en ivoire finement sculpté en forme de tortues sur une pieuvre. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #129
    Fr. De Roover

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #266

    Een commode van fruit- en dennenhout met drie laden. Eerste helft XIXe eeuw.

    Commode en bois fruitier et sapin. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 85 x 114 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More