Other lots in this auction
-
#479
“Krishna met vrouwen”. Een gouacheschildering op zijde.
“Krishna et des femmes”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 40/60 -
#234
“Kerkinterieur met personages”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
“Intérieur d’église aux personnages”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 100/160 -
#81
“Dansende putto”. Een brozen beeldje op een groen marmeren sokkeltje. Vroeg XIXe eeuw.
“Putti dansant”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220/240 -
#674
“Schaapherder in een romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Modern atelierwerk.
“Berger dans un paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160/200 -
#378
Twee vintage handtassen van resp. bruin en zwart krokodillenleder.
Deux sac à mains vintage en croco brun resp. noir.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#22
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Drie lithografieën, waarbij de eerste twee gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat. Eén met vochtplekjes.
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards”, “Chien de chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Trois lithographies, dont deux signées par Leon Danchin hors planche.No longer availableDim. 80 x 57 cmEstimate: € 400/500 -
#669
Een plaasteren tuinvaas.
Vasque en plâtre.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#380
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 400/500 -
#653Théodore Haviland, Limoges
Een eetservies van Limogesporselein met een rozendecor met vergulde rocaillerand. Patent Porcelaine-Mousseline. Onderaan gemerkt.
Service à dîner en porcelaine de Limoges à décor de roses et à aile rocaille dorée. Patent Porcelaine-Mousseline. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#291
Twee vintage kristallen inktpotten op een eikenhouten blad. Kleine schilfers.
Deux encriers en cristal sur tablette en chêne. Petits éclats.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#288Johannes DomissePeriod: 1878 - 1955
“Meisje met vogeltje”. Een terracotta buste op zwart marmeren sokkel.
“Fille et oiseau”. Buste en terre cuite sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/300 -
Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.
No longer availableDim. Ø: 35 cm