Similar lots by type
-
#583
Een grote partij gravures. 4 diverse kleurenlitho’s van oude maritieme scènes (telkens 100 exemplaren) en het ontwerp voor 12 postkaarten met zichten op Gent door Herman Verbaere (100 exemplaren). Drukkerij Weissenbruch, “imprimerie du roi”.
Grand lot de gravures dont 4 lithos en couleurs de scènes maritimes anciennes (chaque fois 100 pièces) et le croquis de 12 cartes postales aux vues de Gand par Herman Verbaere (100 exemplaires). Imprimerie Weissenbruch, imprimerie du roi.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#385
Een poppenhuis met keukentje met drie popjes.
Maison de poupées avec cuisine et trois petites poupées.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#805
Een oude Meccano bouwset met aparte opwindmotor. In originele dozen. Jaren ‘60.
Ancien Meccano avec moteur. Dans les boîts d’origine. Vers 1960.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#621
Map met gravures, gedrukt met oorspronkelijke platen van Plantijn. 10 exemplaren met betrekking tot Antwerpen en 9 oude landkaarten. Drukkerij J.S. Buschmann, Antwerpen.
Carton à gravures imprimées avec des planches d’origine de Plantin. 10 exemplaires concernant Anvers et 9 anciennes cartes géographiques. Imp. J.S. Buschmann, Anvers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#623
Een bidstoeltje van zwartgelakt hout met rieten zit.
Prie-dieu en bois laqué noir avec siège cannée.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30/50 -
#591Jos Speybrouck
Serie van 24 liturgische chromolitho’s. Drukkerij Goffart, Brussel. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Jaren dertig. Enkele kleine letsels.
Suite de 24 chromolithos liturgiques. Imprimerie Goffart, Bruxelles. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Années 30. Quelques petits dégâts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#639
Voorsnijbestek van zilver, hoorn en staal. Keuren van Sheffield en J.B.
Couvert de service à viande en argent, corne et acier. Poinçons de Sheffield et “J.B.”No longer availableEstimate: € 80/100 -
#615Joop
Zeventien kleine en twee grote sjaaltjes
Dix-sept petits et deux grands foulards.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#610Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#638
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van paarden, personages, Fo-honden en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des chevaux, des personnages, des chiens de Fo et des éléphants.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#636
Een Oosterse wollen loper. Met de hand geknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 250 x 106 cmEstimate: € 60/80 -
#592
Negen cartoons m.b.t. Belgisch voetbal uit de jaren 40-50. Oost-Indische inkt en waterverf op papier. Sommige in slechte staat.
Neuf cartoons traitant le football belge des années 40-50. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Certains en mauvais état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#804
Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.
Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#644
“Moeder Gods”. Russische icoon met verzilverde riza.
“Mère de Dieu”. Icône russe à riza en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#633
Vierkante art nouveau cachepot van polychroom aardewerk versierd met draken. Klein letsel onderaan.
Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/80 -
#625Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#10
Een handtas van croco met binnenvoering van daim en met bijpassende kam en geldbeugel. We voegen er een avondtasje aan toe.
Sac à main en croco à doublure en daim. Avec peigne et porte-monnaie assortis. Nous ajoutons un petit sac de soir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#584
Een lot chromolitho’s door o.m. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linosneden door J.J. De Grave, talrijke litho’s, vaak buiten de plaat gesigneerd, door Herman Verbaere.
Lot de chromolithos par e.a. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linogravures par J.J. De Grave, nombreuses lithos, Par Herman Verbaere, souvent signées hors planche.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#627Replogle
Een wereldbol in metalen staander van de collectie ‘Le monde classique’.
Globe dans une monture en métal. De la collection “Le monde classique”.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 180/220 -
#647
Een art nouveau fotolijst van smeedijzer, versierd met rozen.
Cadre à photographies art nouveau en fer forgé décoré de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#803
“Drink-o-matic”. Een miniatuur drankautomaat. Recent werk.
“Drink-o-matic”. Un automate à boissons miniature. Exemplaire récent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50/60 -
#484
Ingekleurde art deco ets van een vrouw met een pauw. Genummerd en gesigneerd J. Haron.
Eau forte colorée art déco représentant une femme et un paon. Numérotée et signée J. Haron.No longer availableDim. 67 x 53 cmEstimate: € 70/80 -
#635
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#802
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000/1200
Other lots in this auction
-
#522Tony-Luc Blickx
“Naakt”. Krijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1971.
“Nu”. Craie sur papier. Signé et daté 1971.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#562
Een schotel van Chinees porselein met een famille rosedecor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#85Christian Dior
Twee vaporisators eaux de toilette voor mannen. Twee maal 100 ml. Eén in lederen verpakking.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml chaque, emballés séparément.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#124Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960
“Bloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 65 cmEstimate: € 40/50 -
#597Delvaux
Een zwart lederen handtas.
Sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#113
“Maria van Boergondië”. Een beeld van gesculpteerd eikenhout op arduinen voetstuk. Achteraan gesigneerd ‘Ham 82’.
“Marie de Bourgogne”. Sculpture en chêne sur base en pierre de taille. Signée “Ham 82” au verso.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30/50 -
#578
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.
Une statue de jardin en bronze représentant un héron.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300 -
#377Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal met groene motieven. 1928.
Vase en cristal taillé aux motifs verts. 1928.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#437
Een Indonesisch figuur, gesculpteerd uit een dierenschedel. Op staander.
Figure indonésienne sculptée d’une crâne d’animal. Sur support.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/180 -
#419
Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.
Bouclier Songye en bois polychrome. Kifwebe, Zaïre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#398
Zeven bierpullen van meerkleurig steengoed, waarvan vijf met tinnen deksel en twee naar aanleiding van Expo 58.
Sept chopes à bière en grès polychrome dont cinq à couvercles en étain et deux commémorant l’Expo 58.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#155Valentino en Arpège
“Fragrance speciale”. Drie vaporisators eaux de parfum van 30, 50 en 75 ml.
“Fragrance spéciale”. Trois vaporisateurs d’eaux de parfum de 30, 50 et 75 ml.No longer availableEstimate: € 60/100