Similar lots by type
-
#774Een driedelig klokstel van arduin met marmeren accenten, bestaande uit een pendule met geelkoperen wijzerplaat en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Tijdperk Napoleon III.
Garniture de cheminée en pierre de taille aux accents en marbre, comprenant une pendule au cadran en laiton et deux cassolettes en forme de coupes aplaties. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20°0 / 240 -
#344“Venus & Cupido”. Een driedelig klokstel van verguld zamak en grijs geaderd marmer; bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Omstreeks 1900.
“Vénus et Cupidon”. Garniture de cheminée en régule doré et marbre veiné gris, comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#805Een zwartgelakte houten koffer. We voegen er een tweede exemplaar van gesculpteerd hout aan toe.
Coffre en bois noirci. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#714Een oude bajonet met schede. Begin XXste eeuw.
Ancienne baïonnette et son fourreau en acier. Début du XXe siècle.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#15Een groot lot manchetknopen in oude Antwerpse handjes koekendoos.
Grand lot de boutons de manchettes dans une ancienne boîte à Antwerpse Handjes.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#770Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#387Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Paire de candélabres d’église de style baroque en laiton.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#24“Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Een boekje met omslagontwerp van Hergé. Ed. Rex. Leuven, jaren ‘30.
“Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Petit livre avec couverture dessinée par Hergé. Ed. Rex. Louvain, années 30.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#29Stefaan TesselyPeriod: °1933“Madonna”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Sainte Vierge”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151(Afrikaanse cultuur, 11 boeken, goede tot zeer goede staat). Zodiaque 1968. Georg Gerster. “L’Art éthiopien” (hardcover, dustjacket, huls. Frans). Jens Jahn/Haus der Kulturen der Welt, Berlin/Städtische Galerie im Lenbachaus, München 1994. M.L. Felix & M. Keckskési. “Tanzania. Meisterwerke afrikanischer skulptur” (hardcover, huls, Duits). National Museum of African Art 1988. Roy Sieber & Roslyn Adele Walker. “African Art in the Cycle of Life” (softcover, Engels). Ed. Karthala, Paris 1986. “L’Afr(..)
(Culture africaine, 11 livres, bon à très bon état. Zodiaque 1968. Georg Gerster. “L’Art éthiopien” (hardcover, jaquette, gaine. français). Jens Jahn/Haus der Kulturen der Welt, Berlin/Städtische Galerie im Lenbachaus, München 1994. M.L. Felix & M. Keckskési. “Tanzania. Meisterwerke afrikanischer skulptur” (hardcover, gaine, allemand). National Museum of African Art 1988. Roy Sieber & Roslyn Adele Walker. “African Art in the Cycle of Life” (softcover, anglais). Ed. Karthala, Paris 1986. “L’Afriq(..)No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#629Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#381Lot boeken m.b.t. Architectuur. 5 stuks. “Travaux d’Architecture exécutés en Belgique” e.a. Omstreeks 1900.
”Travaux d’Architecture exécutés en Belgique” e.a. Lot de livres traitant l’Architecture. 5 pièces. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#512Een Birmaanse wandversiering van zijde met goudborduursel met een personage op een olifant. In lijst van plexiglas.
Décoration murale en soie et fil d’or présentant un personnage sur un éléphant. Dans un cadre en plexiglas. Travail birman.No longer availableDim. 81 x 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#323Ch. Helmrich, OstendeEen schouwpendule van verguld zamak en albast, bovenaan getooid met een ridder met paard. Beschadiging.
Pendule en régule doré et albâtre. Surmontée d’un chevalier à cheval. Dégât.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200

