Similar lots by type
-
#774Een driedelig klokstel van arduin met marmeren accenten, bestaande uit een pendule met geelkoperen wijzerplaat en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Tijdperk Napoleon III.
Garniture de cheminée en pierre de taille aux accents en marbre, comprenant une pendule au cadran en laiton et deux cassolettes en forme de coupes aplaties. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20°0 / 240 -
#344“Venus & Cupido”. Een driedelig klokstel van verguld zamak en grijs geaderd marmer; bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Omstreeks 1900.
“Vénus et Cupidon”. Garniture de cheminée en régule doré et marbre veiné gris, comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#350Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en smaragd cabochons van ± 4 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de petits brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de cabochons d’émeraudes pesant ± 4 ct.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#422Een groep van meerkleurig porselein in de vorm van een vissende vrouw tussen twee sierschalen. Onderaan gemerkt met een Aziatisch reproductiemerk. We voegen er een jongen en een meisje van meerkleurig porselein aan toe.
Groupe en porcelaine polychrome en forme d’une femme pêchant entre deux coupes. Marque asiatique sous la base. Nous ajoutons un garçon et une fille en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 35 & 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#442“Damesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 15,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#695Royal Worcester“The King Arthur plates”. Een serie van zes porseleinen borden, gedecoreerd met scènes uit het verhaal van Koning Arthur. Allen in originele doos.
“The King Arthur plates”. Suite de six assiettes en porcelaine décorées de scènes de l’histoire du Roi Arthur. Dans leurs boîtes d’origine.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#218Lalique, FranceEen vaas van gesatineerd kristal met vogels in het decor. Gemerkt.
Vase en cristal satiné décoré d’oiseaux. Avec marque.No longer availableEstimate: € 550 / 600 -
#241Een vaas van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van bloemenranken. Apocrief gemerkt.
Vase en porcelaine polychrome de style art nouveau à décor de guirlandes de fleurs. Marque apocryphe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 60 -
#479Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991“Stilleven”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 6/35 buiten de plaat.
“Nature morte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 6/35 hors planche.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#334Jo Tyck Geens“Pekinees”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Pékinois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601Een gestileerde zittende jaguar van brons.
Jaguar stylisé en bronze.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 800 / 900 -
#376LoriPerzisch tapijt van wol met een gestileerd decor met bomen. Handgeknoopt.
Tapis en laine à décor stylisé d’arbres. Noué main.No longer availableDim. 222 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#101Aurel Cucu“Komediant”. Bronzen beeldje op houten sokkel. Binnenin toeschrijving op papier en datum 1991.
“Comédien”. Sculpture en bronze sur socle en bois. A l’intérieur attribution sur papier et la date 1991.No longer availableDim. L. 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#37Wassen Madonna met Kind, OLV van Scherpenheuvel. Was, linnen en onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant de Montaigu. En cire et sous globe en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80

