Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klokstel van geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars in Napoleon III-stijl. Eén bobeche manco.

Een klokstel van geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars in Napoleon III-stijl. Eén wasvang manco.

Garniture de cheminée en cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres de style Napoléon III. Une bobèche manque.
SKU: 2709160291.
Category: Klokstel.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 240 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #344

    “Venus & Cupido”. Een driedelig klokstel van verguld zamak en grijs geaderd marmer; bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Omstreeks 1900.

    “Vénus et Cupidon”. Garniture de cheminée en régule doré et marbre veiné gris, comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #774

    Een driedelig klokstel van arduin met marmeren accenten, bestaande uit een pendule met geelkoperen wijzerplaat en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Tijdperk Napoleon III.

    Garniture de cheminée en pierre de taille aux accents en marbre, comprenant une pendule au cadran en laiton et deux cassolettes en forme de coupes aplaties. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20°0 / 240

Other lots in this auction

  • #404

    Een kantelbaar komfoor van messing met houten handvat. We voegen er een bronzen balustervaasje met een gegraveerd decor van bloemen en reigers aan toe. (Gedeukt).

    Réchaud inclinant en laiton à manche en bois. Nous ajoutons un vase balustre en bronze avec décor gravé de fleurs et de hérons (bosses).
    No longer available
    Dim. h: 30 & 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #76
    Mori Bochara

    Een Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient à motif Gül polychrome. Noué main.
    No longer available
    Dim. 194 x 268 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #629

    Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.

    Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #346

    Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met vier laden.

    Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à quatre tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #792
    Alfons Van Meirvenne
    Period: °1932

    “De liefde van Christus.” Een groep van bruingepatineerd gips. Gesigneerd.

    “L’Amour du Christ”. Groupe en plâtre à patine brune. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #478

    Vijf retabels uit Ayacucho (Peruviaanse Andes), bestaande uit een houten kastje met aardewerken figuren met voorstellingen uit het dagelijkse leven. Alles met de hand geschilderd. Gesigneerd. (1 beschadigd).

    Cinq retables provenant d’Ayacucho (Andes péruvien), comprenant un théâtre miniature aux figurines en faïence représentant des scènes de la vie quotidienne. Le tout peint à la main. Signés. 1 dégât.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • Goebel

    Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.

    No longer available
    Dim. h: 26 cm
  • #452

    Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.

    Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #297

    Een lot van twaalf appelvormige naamkaarthoudertjes van ivoor en zilver. We voegen er zeven peervormige en een appelvormig houdertje van zilver aan toe.

    Lot de douze porte-carte en forme de pomme en ivoire et argent. Nous ajoutons sept porte-carte piriformes ainsi qu’un en forme de pomme en argent.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #693

    Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.

    Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #739

    Een gebeeldhouwde en vergulde spiegel in barokke stijl.

    Miroir en bois sculpté et doré de style baroque.
    No longer available
    Dim. H.113 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #305
    Marie Koch Design

    Een halssnoer met hanger en een broche van zilver bezet met lapis lazuli. In originele doos.

    Collier au pendentif et une broche en argent sertis de lapis lazuli. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More