Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.

Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.

Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.
Dim. h: 7 cm
SKU: 2908170030.
Category: ivoor.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #30
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #481

    Een lot van drie kleine damesbustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eéntje met kleine beschadiging bovenaan.

    Lot de trois petits bustes de dame en ivoire sculpté. Travail africain. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. h: 6, 11 & 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #638

    Een lot van drie vazen van Afrikaans ivoor met gesculpteerde decors. Eerste helft XXe eeuw.

    Un lot de trois vases africains en ivoire. Décors sculptés. Première partie XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #733

    Een lotje ivoor, bestaande uit een slabestek en vier cocktailprikkertjes.

    Un lot d’objets en Ivoire, comprenant un couvert à salade et quatre piques à cocktail.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #537

    “Oude man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd.

    “Vieillard assis”. Netsuké en ivoire sculpté. XIXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #513

    Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd.

    Netsuké en ivoire sculpté et partiellement polychrome. XIXe siècle. Signé sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #511

    Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een gesculpteerde slagtand met acht olifantjes en twee kleine vrouwenbustes. Eerste helft XXe eeuw.

    Lot d’ivoires africains comprenant une défense sculpté représentant huit petits éléphants et deux petits bustes de femme. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 65 cm (tand) h: 11 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #744

    Een lot ivoor bestaand uit: een sfinx, vorkjes en vismessen, twee servetringen en een beschadigde olifant.

    Un lot d’objets en Ivoire comprenant: un sphinx, fourchettes et couteaux à poison, deux ronds de serviettes et un éléphant ( endommagé).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #598

    Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.

    Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #503

    “Man met lampion en gans”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1900. Onderaan gesigneerd.

    “Homme au lampion et oie”. Netsuké en ivoire sculpté. Vers 1900. Signature sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #521

    Een danseres en een kleine Boeddha van gesculpteerd Aziatisch ivoor. We voegen er een Boeddha van gesculpteerd jade aan toe.

    Danseuse et petit Bouddha en ivoire sculpté. Travail asiatique. Nous ajoutons un Bouddha en jade sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 7, 8 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #551

    Een draak van fijn gesculpteerd ivoor. Chinees werk. Op houten sokkel. Begin XXe eeuw.

    Dragon en ivoire finement sculpté sur socle en bois. Travail chinois, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #608

    Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.

    Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #571

    Een tabaksdoos van gesculpteerd ivoor en messing, versierd met olifanten in reliëf op de zijkant en een twee olifantjes op het deksel. Begin XXe eeuw.

    Boîte à tabac en ivoire sculpté et laiton décorée d’éléphants en relief sur les côtés et de deux petits éléphants sur le couvercle. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #527

    “Man met stok”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor.

    “Homme aux bâton”. Netsuké en ivoire sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #741

    Een gesculpteerde slagtand met een decor van een krokodil met een slang in de bek. Afrika.

    Une défense en ivoire sculptée, décor de crocodile avec un serpent. Oeuvre africaine.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #561

    Een leeuw van gesculpteerd Aziatisch ivoor op een houten sokkel. Begin XXe eeuw.

    Lion en ivoire sculpté sur socle en bois. Travail chinois du début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #457

    Een ivoren tand gesculpteerd in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk.

    Une défense en Ivoire sculptée représentant un crocodile. Oeuvre africaine.
    No longer available
    Dim. L: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #541

    Een dekseldoos van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in reliëf op de zijkant en een leeuw op het deksel. Begin XXe eeuw.

    Boîte couverte en ivoire sculpté à décor d’animaux en relief sur les côtés et d’un lion sur le couvercle. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #771

    Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.

    Vierge à l’enfant en biscuit blanc monochrome.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #416

    Een reeks van zes gesculpteerde stoelen in Lodewijk XVI-inspiratie. Eén zit manco.

    Un lot de six chaises sculptées style Louis XVI. Un siège manquant.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #717

    Een lot strips: - 2 albums van Suske & Wiske - Pits & Kaliber - 3 albums Robert & Bertrand - Piet Pienter & Bert Bibber - 4 albums Jerry Spring waarbij 1 dubbel

    Un lot de bandes dessinées: - 2 albums de Suske & Wiske - Pits & Kaliber - 3 albums de Robert & Bertrand - Piet Pienter & Bert Bibber - 4 albums de Jerry Spring dont un album en double.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #210

    Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.

    Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 18,06 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #798

    Een gietijzeren staander in drie niveaus, opengewerkt in bloemmotieven.

    Un support en fer forgé a trois niveaux, décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #767
    Willy Vandersteen

    Een lot van 42 strips, waaronder Suske & Wiske, Jerom, De Rode Ridder, Bessy en Safari.

    Lot de 42 albums de bandes dessinées dont Suske en Wiske, Jerom, De Rode Ridder, Bessy et Safari.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #110

    Een 18 karaats geel gouden geweven schakelarmband.

    Un bracelet à maillons tissés en or jaune 18 ct .
    No longer available
    Dim. 62,35 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #602

    Een merkwaardig barmeubel van gepolychromeerd hout met centraal drie laden onder een klepblad met binnenin een lichtbak van glas in lood. Aan de zijkanten telkens een paneeldeur met scènes in reliëf en met drie laden in de onderste gordel.

    Bar remarquable en bois polychrome ouvrant à trois tiroirs vers le centre en dessous d’un abattant qui cache un vitrail à lampes et qui est flanqué par deux portes pleines présentant des scènes des Moyens Ages en relief. Trois tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 229 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #10

    Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met parels.

    Chaîne en or jaune 18 ct sertie de perles.
    No longer available
    Dim. 5,77 g
    Estimate: € 100 / 200
  • #678

    Een paar houten meesterstukken. Een Icosaëder en een Pyramide.

    Deux pièces de maîtrise. Une Pyramide et Icosaëder.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #231

    “Portret van een edele dame”. Olieverf op doek. Medio XVIIIe eeuw.

    “Portait d’une noble dame”. Huile sur toile. Milieu XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 73 x 58 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #186

    “Heilige Maria met kind. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.

    “Vierge à l’enfant”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 66 x 54 cm
    Estimate: € 500 / 750
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More