Other lots in this auction
-
#523
“Danseres”. Een beeld van gepolychromeerd porselein op houten voetstuk. Vermoedelijk Portugees.
”Danseuse”. Une statue en porcelaine polychrome sur socle en bois. Probablement portugais.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#87
Twee houten voorouderbeeldjes. Songye (DRC).
Deux statues en bois représentant des ancêtres. Songye (RDC).No longer availableDim. H. 40 & 37 cmEstimate: € 60/80 -
#30
Een paar 18 karaats geel gouden hemdenknoopjes bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. parelmoer en email.
Une paire de boutons à chemise en or jaune 18 ct sertis de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,10 ct, nacre et émail.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 300/400 -
#663
Een stenen tuinvaas met paarse fries en versierd met ringen.
Cruche en pierre taillée.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/140 -
#222Joseph François
“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#802Hirosada
“Kabuki acteur.” Japanse houtsnede. Gedateerd 08/1849.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Datée 08/1849.No longer availableDim. 24 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#360
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#767Vianne
Een gele glaspasta paddestoellamp.
Une lampe champignon en pâte de verre jaune.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 100/120 -
#806
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine noué main.No longer availableDim. 420 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#54Marie Rosalie Bertaud
Een paar XVIIIe eeuwse gravures naar werken van Vernet.
Une paire de gravures du XVIIIème siècle d’après des oeuvres par Vernet.No longer availableDim. 58,5 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#9Vienna
Een sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#582Karel AppelPeriod: 1921 - 2006
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 74/75 buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 74/75 hors planche.No longer availableDim. 57 x 74 cmEstimate: € 350/500