#529Joris Buseyne
“Abstract werk met uilen.” Keramisch werk met metaal.
#674
Twee vintage geglazuurd aardewerken vaasjes met vergulde binnenrand. Zonder merk.
#572Y. Van der Bruggen
“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100/140 -
#202
Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#612Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#1Karl Ens, Volkstedt
Een kaketoe van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#541
#42Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Gamins de pêcheurs”. Een kleurenets. Gesigneerd binnen de plaat.
"Gamins de pêcheurs". Une gravure en couleurs. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 70/100 -
#195
Twee fijn gebeeldhouwde heiligenbeelden.
Deux saints finement sculptés.No longer availableDim. h: 41 & 43 cmEstimate: € 100/150 -
#225Cartier, France
Een zijden foulard in originele doos.
#238
Een vierdelige 800‰ zilveren schrijfset in etui.
#436
Armstoel in Lodewijk XIII-stijl bekleed met naaldwerk.
Fauteuil de style Louis XIII recouvert de tapisserie.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100/150