Other lots in this auction
-
#592
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400/440 -
#272A. R. Jones
“Bloemen plukkende moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et enfant cueillant des fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 170/250 -
#87
Een paar glazen stolpen (schade) op houten sokkel, waarin twee Vieux Bruxelles hoornvaasjes met bloemenstukjes. XIXde eeuw.
Paire de cloches en verre sur socle en bois dans lesquelles deux petits cornets en porcelaine de Bruxelles aux bouquets de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40/50 -
#181Muller Frères, Luneville.
Een art nouveau vaasje van meerkleurig glas, versierd met een geëtst decor van bomen. Gemerkt.
Petit vase art nouveau en verre polychrome décoré d’arbres gravés. Avec marque.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 180/220 -
#441
Een Afrikaanse danseres van meerkleurig porselein.
Danseuse africaine en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 36/40 -
#30
Een 14 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Pendentif en or blanc 14k serti de brillants ayant un poids total de ca 0,30 ct.No longer availableDim. 1,72 gEstimate: € 300/400 -
#18
Een kleurloos kristallen schenkkan in Lodewijk XV-stijl met verzilverde monturen.
Verseuse en cristal incolore de style Louis XV aux montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/200 -
#322
“Du cabinet de M. le Duc de Choisseul” Een met de hand ingekleurde gravure naar Ph. Wouwermans. Gedateerd 1772.
“Du cabinet de M. le Duc de Choisseul”. Eau-forte et burin coloré à la main. D’après Ph. Wouwermans. Daté 1772.No longer availableDim. 22,5 x 32,5 cmEstimate: € 60/100 -
#201Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Le Minérai”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le Minéral”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 800/1000 -
#654Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 75/100 -
#711Guérin
Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Vase sphérique en grès à glaçure polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#763
Een lot van zes gevulde Chromo-albums en een groot deel losse chromo’s. Artis, Liebig & ‘s Lands Glorie.
Lot de six albums aux chromos et une grande partie de chromos dépareillés. Artis, Liebig et ‘s Lands Glorie.No longer availableEstimate: € 100/120