Other lots by Capodimonte
-
#636Capodimonte
“Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.
"Pêcheur". Un groupe de biscuit multicolore d'après un dessin d'Edoardo Tasca. Marqué.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 70 / 120 -
#1Capodimonte
“Greater flamingo”. Een grote groep van Italiaans biscuit. Gemerkt en genummerd.
"Flamant rose". Un grand groupe de biscuits italiens. Marqué et numéroté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#370
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#312
Een lot van negen beeldjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Lot de neuf figurines multicolores en poterie du Staffordshire.No longer availableDim. H: 15-26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#656
Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée à la main.No longer availableDim. 137 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#446
Oosters handgeknoopt wollen tapijt. Verkleuring aan één kant.
Tapis d’Orient en laine noué à la main. Décoloration d'un côté.No longer availableDim. 390 x 277 cmEstimate: € 200 / 300 -
#260
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,40 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif serti de brillants blancs et noirs d'un poids combiné d'environ 1,40 ct.No longer availableDim. 5,96 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#354Jos SchippersPeriod: 1868-1950
“Twee honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Deux chiens". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#150
Een 18 K geelgouden schakelarmband met 18 gouden munt van 10 gulden en 18 K geelgouden fantasie munt van 5 dollar bezet met briljantjes, robijntjes en smaragdjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 kt avec pièce en or 18 kt de 10 florins et pièce fantaisie en or jaune 18 kt de 5 dollars sertie de brillants, rubis et émeraudes d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 70,60 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#271Val Saint Lambert
Een gegoten kristallen vaas, mauve aan de bovenkant.
Un vase en cristal moulé, mauve au sommet.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#216
Een zeldzame, elegante gatelegtafel, poten met vernauwingen, bovenaan eindigend in gebeeldhouwde kelkmotiefjes. Wortelhouten blad.
Une rare et élégante petite table gateleg, pieds avec étranglements, se terminant au sommet par des motifs de calice sculptés. Tablette en ronce.No longer availableDim. 62 x 74 x 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#364Dolf Henkens
“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#103P. Ashberry & Sons
Een set van twaalf botermesjes. Zilveren handvaten, EPNS lemmers. Keuren van Sheffield 1919. In een etui van James Carr te Aberdeen.
Un ensemble de douze couteaux à beurre. Manches argent, lames EPNS. Poinçons de Sheffield 1919. Dans un étui de James Carr à Aberdeen.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#158
Drie diverse massief zilveren schotels, twee met gechantourneerde randen in Lodewijk XV stijl. Keuren van Duitsland voor 835 en 830/1000., het derde met effen rand en met Nederlandse keuren, tweede gehalte.
Trois plats en argent massif divers dont deux aux bords noircis de style Louis XV. Poinçons d'Allemagne pour 835 et 830/1000, le troisième à tranche lisse et aux poinçons hollandais, deuxième titre.No longer availableDim. 845 gEstimate: € 400 / 450