Other lots by Capodimonte
-
#636Capodimonte
“Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.
"Pêcheur". Un groupe de biscuit multicolore d'après un dessin d'Edoardo Tasca. Marqué.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 70/120 -
#1Capodimonte
“Greater flamingo”. Een grote groep van Italiaans biscuit. Gemerkt en genummerd.
"Flamant rose". Un grand groupe de biscuits italiens. Marqué et numéroté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#71
“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.
"Unique Forms of Continuity in Space". Une œuvre d'art futuriste en bronze d'après l'œuvre d'Umberto Boccioni. Avec cachet de fondeur et numéro.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 180/240 -
#113
Een ovaal schaaltje (16,5 x 13 cm) van gedreven zilver met een feestscene op het plat. Nederlandse keuren, tweede gehalte, datumletter Q voor 1926. En een dito gebakvorkje (L. 20 cm met een herbergscene en met makersmerk H.H. voor H. Hooijkaas, Schoonhoven 1943-46.
Un plat ovale (16,5 x 13 cm) en argent martelé avec une scène de fête sur l'étagère. Poinçons hollandais, deuxième montant, date lettre Q pour 1926. Et une fourchette à pâtisserie idem (L. 20 cm avec une scène d'auberge et avec poinçon de maître HH pour H. Hooijkaas, Schoonhoven 1943-46.No longer availableDim. 160 gEstimate: € 80/100 -
#121Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000
“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 300/400 -
#127
Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.
Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 120/200 -
#414J. Lamperjee
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180/220 -
#107Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Onderaan gesigneerd.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Signé en bas.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 80/100 -
#516Edward Van EsbroeckPeriod: 1869 - 1949
“Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Portrait du curé Bernard Truyts ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 135 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#560
Een paar grote oorknijpers met fantasiesteentjes, gemerkt. A
Une paire de grands clips d'oreilles avec pierres fantaisie, poinçonnés. A.No longer availableEstimate: € 140/160 -
#700
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijtje.
Carpette indienne en laine, nouée à la main.No longer availableDim. 130 x 88 cmEstimate: € 40/50 -
#404
Een paar mauve glazen vazen, minieme randschade.
Une paire de vases en verre mauve, dégâts minimes sur les bords.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 35/45 -
#112
“Dreefzicht in de herfst.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Allée en automne." Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 69 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#694
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150/200