Other lots in this auction
-
#247Orfèvrerie ElldeeEen aantal verzilverd metalen bestekken in etuis, bestaande uit grote en kleine messen met benen heften, kleine en grote vorken, lepels, koffielepels, een visbestek en een driedelig serveerbestek. Compleet voor twaalf personen. We voegen er acht verzilverd metalen servetringen aan toe.
Un ensemble de couverts en métal argenté dans des étuis, composé de grands et petits couteaux avec manche en os, petites et grandes fourchettes, cuillères, cuillères à café, un couvert à poisson et un couvert de service trois pièces . Complet pour douze personnes. Nous ajoutons huit ronds de serviette en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#242Een wandspiegel van witgepatineerd hout.
Un miroir mural en bois patiné blanc.No longer availableDim. 77 x 111 cmEstimate: € 80 / 120 -
#607Een geglazuurd aardewerken sierschotel met vissen in het decor. Gesigneerd onderaan “Puigdemont”.
Un plat en faïence émaillée à décor de poissons. Signé en bas Puigdemont.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#244Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Grand Place, Bruxelles”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Hors commerce.
Grand Place, Bruxelles. Gravure sur bois. Signée hors planche. Hors Commerce.No longer availableDim. 44,5 x 31,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#427Een lot brons, bestaande uit een staande Thaise Boeddha, een schaaltje met gegraveerd pauwendecor en een Ganesha.
Un lot de bronze, composé d'un bouddha thaïlandais debout, d'un bol à décor de paon gravé et d'un Ganesha.No longer availableDim. h: 14 & 30 cm; l: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#540Een verlengbare mahoniehouten tafel. Zonder verlengblad.
Une table extensible en acajou. Sans rallonge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#418Een lot van acht borden van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw. Twee met randschilfer.
Lot de huit assiettes en porcelaine Imari. XIXème et XXème siècle. Deux avec éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 20 - 22 cmEstimate: € 100 / 160 -
#80Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18K.No longer availableDim. 14,12 gEstimate: € 450 / 500 -
#636Een serveermeubeltje van wortelnootfineer met afneembaar dienblad.
Une table de service en placage de ronce de noix avec plateau amovible.No longer availableDim. 75 x 65 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#363ZenithEen draagbare radio, model Trans-Oceanic Royal “3000-1”. Slijtagesporen.
Une radio portable, modèle Trans-Oceanic Royal 3000-1. Signes d'usure.No longer availableDim. 26 x 32 x 13 cmEstimate: € 40 / 45 -
#43Een XVIIIe eeuwse houten graanmaat met schep. Gemerkt op de bodem.
Mesure à grain en bois du XVIIIe siècle avec pelle. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#144Angelo VadalaPeriod: °1940“Familieportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
“Portrait de famille”. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableDim. 165 x 110 cmEstimate: € 350 / 500



