#444
Een reeks van acht eikenhouten stoelen met fraai gesculpteerde bloemen in de rug en gedateerd 1778.
Une série de huit chaises en chêne, décoration extraordinaire de fleurs sculptées dans le dos et datée 1778.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#287
Een partij van vijf hoedenvormen.
Un lot de cinq formes à chapeau.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#43
“Meisje met hond”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.
”Jeune fille et chien”. Un groupe en faïence italienne polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#775
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#188
#118
“De korendraagster” & “De zaaier”. Twee bronzen beeldjes. Beide gesigneerd.
”La porteuse de blé” & “Le semeur”. Deux statues en bronze. Tout deux signées.No longer availableDim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 160 / 180 -
#505
Een Chinese cache-pot met een famille noire decor van pioenen en goudfazanten.
#267
Een gepolychromeerd houten schommelvarken.
Un cochon à bascule en bois polychrome.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#91
Een lot kunstboeken:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. In twee delen. - “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Twee Engelstalige uitgaven.
Un lot de livres en relation avec l’Art:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. Deux volumes.- “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Deux éditions anglaises.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#339Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Duinlandschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#728
Een Afrikaans nagel-fetisjbeeld.
#531
Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.