#11Een goudweegschaaltje met vijf gewichtjes in etui.
Bascule à or avec cinq poids et dans son étui.No longer availableDim. 15x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108DelvauxEen zijden foulard in originele doos.
#634Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#480Twee verschillende te herstellen zakhorloges van zilver 800°%.
#657Likeurstelletje van zes groene glazen en een karaf.
#682Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
#105Een paar 22 karaats geel gouden trouwringen.
Petit vase en faïence à décor végétal peint à la main. Glaçure irisante.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 32 / 36 -
#196Een bleek eikenhouten garderobe in Lodewijk XV-stijl met twee deuren en twee laden. Eind XVIIIe eeuw.
Armoire à deux portes et à deux tiroirs de style Louis XV en chêne clair. Fin XVIIIe siècle.No longer availableDim. 190 x 143 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#588Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Pendentif en or blanc 14k serti de brillants ayant un poids total de ca 0,30 ct.No longer availableDim. 1,72 gEstimate: € 300 / 400