Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koffie en melkkan van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. We voegen er een dienblad bij.
Een koffie en melkkan van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. We voegen er een dienblad bij.
Cornet

Een koffie-en melkkan van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. We voegen er een dienblad bij.

Cafetière et pot à lait en métal argenté. Marqué en bas. Nous ajoutons un plateau.
Dim. H: 9-20 cm
SKU: 3101230341.
Category: Verzilverd.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #76

    Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.

    Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #31

    Drie Russische reisiconen met voorstelling van Sint-Joris. Eén geajoureerd, één triptiek en een iets grotere met verzilverd metalen riza.

    Trois icônes de voyage russes représentant Saint George. Un ajouré, un triptyque et un légèrement plus grand avec riza en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 10x6 cm 7x9 cm 10x13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #138
    Hippolyte François Moreau
    Period: 1832-1927

    “Op weg naar school”. Bronzen groep met drie meisjes. Gesigneerd en met gietersmerk van Susse Frères, Paris. Op verguld bronzen draaiende sokkel (hoogte zonder sokkel).

    "Sur le chemin de l'école". Groupe en bronze avec trois filles. Signé et du cachet du fondeur Susse Frères, Paris. Sur socle tournant en bronze doré (hauteur sans socle).
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 4000 / 5000
  • #301

    Een geslepen kristallen schotel op verzilverd metalen voet in barokke stijl. Enkele schilfers aan het glas. Bijgevoegd een verzilverd metalen mandje.

    Un plat en cristal taillé sur une base en métal argenté de style baroque. Quelques éclats au verre. Inclus est un panier en métal argenté.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #675
    Bauscher Weiden

    Koffiestel van metaal en aardewerk, koffiekan h25cm, melkkan licht herstelschade tuit h10cm, suikerpot h10cm, gemarkeerd onderaan.

    Service à café en métal et faïence, cafetière h25cm, pot à lait légèrement réparé au bec verseur h10cm, sucrier h10cm, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H: 10-26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #241

    Uitgebreide koffie-en theeset van verzilverd metaal, rijkelijk gedecoreerd, bestaande uit dienblad en 6 onderdelen. Bijgevoegd 2 kandelaars met 3 lichtpunten, gesegmenteerd. Gemerkt Silver on Copper, icoon Kroon BSG.

    Vaste service à café et thé en métal argenté, richement décoré, composé d'un plateau et de 6 pièces. Ajout de 2 chandeliers à 3 points lumineux, segmentés. Marqué Argent sur Cuivre, icône Kroon BSG.
    No longer available
    Dim. H: 13-48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #198

    Een lot van 58 souvenirlepeltjes, waarbij 48 zilveren. Voornamelijk 800‰.

    Lot de 58 cuillères souvenirs dont 48 en argent. Principalement 800‰.
    No longer available
    Dim. 510 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #338

    Een paar verzilverd metalen kandelaars met zijden kappen. Elektrische bedrading.

    Paire de bougeoirs en métal argenté avec abat-jour en soie. Câblage électrique.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.

    Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.
    No longer available
    Dim. h79cm x Ø88,5cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #347

    Een paar verzilverde kandelaars. ‘Made in England.’ Eén met omgebogen rand.

    Une paire de bougeoirs en métal argenté. Fait en Angleterre. Un avec un bord incurvé.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #331

    Een paar grote dienbladen van verzilverd metaal.

    Une paire de grands plateaux en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 71x45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #273

    Een bestek voor 12 personen van verzilverd metaal. Oude keuren van Wiskemann. Motief met een Sint-Jacobsschelp. 1 vismes manco.

    Couverts en métal argenté pour 12 personnes. Poinçons anciens Wiskemann. Motif avec une coquille Saint-Jacques. 1 couteau à poisson manquant.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #8
    Saint-Hilaire

    Een ronde kaviaarschaal met montuur van verzilverd metaal. In oorspronkelijke doos.

    Un plat à caviar rond avec une monture en métal argenté. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #672
    Charell

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Service à café et thé quatre pièces en métal argenté sur plateau.
    No longer available
    Dim. H: 9-26 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #260
    Mauboussin Paris

    Een roestvrij stalen horloge met vergulde vatting. Versierd met kleine steentjes. In oorspronkelijke presentatiedoos.

    Une montre en acier inoxydable avec lunette plaquée or. Décoré de petites pierres. Dans sa boîte de présentation d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #305
    Junghans Automatic

    Klokje op batterij, Junghans Electronic “Ato-Mat”, ‘70

    Horloge à pile, Junghans Electronic "Ato-Mat", '70
    No longer available
    Dim. h13cm x b19cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #562

    Een paar ingelijste tangka’s met talrijke weergaven van de Boeddha in goudverf. Nepalees werk.

    Une paire de tangkas encadrées avec de nombreuses représentations du Bouddha en peinture dorée. Travail népalais.
    No longer available
    Dim. 52 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #26

    Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.

    Une chaise d'enfant du XIXe siècle, récemment retapissée.
    No longer available
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #352
    Gouda

    Een vaas van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen naar Delfts voorbeeld. Gemerkt onderaan.

    Vase en faïence polychrome à décor d'oiseaux et de fleurs d'après l'exemple de Delft. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #534

    Een beeld van polyester, met voorstelling van Graaf Dracula.

    Une statue en polyester, représentant le comte Dracula.
    No longer available
    Dim. H. 185 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #200

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,92 g
    Estimate: € 650 / 700
  • #136

    Tweedelige Lodewijk XV kast van gebeeldhouwd eikenhout. Onderaan twee deuren en twee laden, bovenaan twee beglaasde deuren. Luik, XVIIIde eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne sculpté de style Louis XV. Deux portes et deux tiroirs en bas, deux portes vitrées en haut. Liège, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 255 x 155 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #415

    Bronzen wierookpotje, Indisch.

    Pot d'encens en bronze, indien.
    No longer available
    Dim. H: 18 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #626

    Een houten ronde tafel met centrale poot.

    Une table ronde en bois avec pied central.
    No longer available
    Dim. h 72 cm & Ø 103 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #391

    Vintage messingen flesje voor Kohl - eyeliner, Arabische stijl.

    Bouteille à Kohl eyeliner en laiton, style arabe.
    No longer available
    Dim. H: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #388

    Keramiek mid-century asbak, Italiaans Rimini blauw, naar ontwerp Aldo Londi voor Bitossi. Gemarkeerd Italy - 102/20.

    Cendrier en céramique du milieu du siècle, bleu Rimini italien, conçu par Aldo Londi pour Bitossi. Marqué Italie - 102/20.
    No longer available
    Dim. Ø20,5cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More