Other lots by Goebel
-
#218Goebel
“Dame met kooitjes” & “Visser”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Femme aux petites cages” et “Pêcheur”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#112Goebel
Zes kleine schoteltjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel. Uitgave uit 1995 naar een uitgave van 1979.
Six petits plats en porcelaine polychrome à décors par M.I. Hummel. Edition de 1995 d’après l’original de 1979.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#84Goebel
Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Trois statuettes en biscuit polychromes par M.I. Hummel. Avec marques.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#317Goebel
“Jongetje op een bank”. Een lampenvoet van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.
“Petit garçon sur un banc”. Pied de lampe en porcelaine polychrome signé M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#343Goebel
“Tandpijn”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.
“Mal aux dents”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 25/35 -
#341Goebel
“Jongen met accordeon”. Een asbak met een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.
“Garçon à l’accordéon”. Cendrier à la statuette en porcelaine polychrome par M.I.Hummel.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 25/35
Similar lots by type
-
#618
Een vaas van meerkleurig geglazuurd Torhouts aardewerk.
Vase en faïence de Torhout polychrome.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#593Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#603
Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.
Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.No longer availableDim. h: 110 & 100 cmEstimate: € 300/400 -
#955E. Bach
“Reekalfjes”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Faons”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100/120 -
#1045Stein
Vier bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Versierd met wapenschilden en geometrische figuren. Eén gemerkt SKW Trostberg en twee Goebel.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 30/50 -
#805Govancroft, Glasgow
Een grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.
Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1041Stein
Twee grote bierpullen van steengoed met tinnen deksel. De éne met een polychrome voorstelling van een Rosengarten (H. 42,5 cm). De andere met de titel “Lindenwirtin” in crème en kobaltblauw en met de tekst “Keinen Tropfen im Becher Mehr...” (H. 38,5 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1043Stein
Vier bierpullen van opaalglas en porselein met tinnen deksel. Eén met een polychroom wapenschild, gemerkt BMF (H. 17 cm). Eén met een afbeelding naar Defregger, gemerkt Gerz (H. 17 cm). Eén met een symbool van de brouwersgilde, gemerkt Rastal (H. 15,5 cm). Eén met bergvolk, gemerkt SandiZell (H. 18 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1071
Een lot van twee Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk, een laarsvormige kleine pul en een wijnbeker.
Lot de deux chopes à bière allemandes en faïence polychrome, ainsi qu’une chope en forme de botte et un calice à vin.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1035Stein
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een Biergarten in reliëf in beige, met kobaltblauwe randen. Onderaan gemerkt Gerz met etiket.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 30/50 -
#1117Boch La Louvière
Een gedeelte servies met het bekende Immortelle de Saxedecor ‘Copenhague’, bestaande uit 24 kleine borden, 10 grote borden, 14 diepe borden, 2 aspergeschotels, een terrine, een grote terrine op schotel met pollepel, een slakom en een sauskom.
Partie de service au motif à l’Immortelle de Saxe “Copenhague”, comprenant 24 petites assiettes, 10 grandes assiettes, 14 assiettes creuses, 2 plats à asperges, une terrine, une soupière sur présentoir avec louche, un bol à salade et une saucière.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1057
Een lot van vijf Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met tinnen deksels.
Lot de cinq chopes allemandes en faïence polychrome aux couvercles en étain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1050Stein
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jachtscène in reliëf in beige, met kobaltblauwe randen. Oor in de vorm van een vos. Met tekst “Jäger’s Freud, die grüne Heid”. Onderaan gemerkt Gerz met etiket.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 30/50 -
#417Dresden
Een grote vaas van blauw en wit aardewerk met een decor van vogels en bloemen.
Grand vase en faïence bleue et blanche à décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 80/120 -
#965
“Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.
“Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#1048Stein
Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén in de vorm van een pater in een vat, gemerkt Gerzit (H. 18 cm). eén met een pater met bierkruik en met tekst “Wer viel Bier trinkt schläft gut, wer gut schläft sündigt nicht”, gemerkt MR (H. 17 cm). Eén met een guirlande en in een uitsparing de tekst “Wo Bier voll Kraft da braucht man keinen Rebensaft”. (H. 17 cm). Eén met personnages in uitsparingen, onderaan gemerkt Gerz (H. 16 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#810
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.
Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1038Stein
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een Biergarten in reliëf in meerdere kleuren, met kobaltblauwe randen en de tekst “In Freud und Leid trink allezeit”, onderaan gemerkt King en 4 L.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30/50 -
#578Royal Boch
“Big Cat”. Een beeld van geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 101/300 onderaan. In originele doos.
“Big Cat”. Sculpture en faïence d’après Patrick Villas. Marque et numéro 101/300 sous la base. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#1047Stein
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén met een drinker in reliëf in groentinten, onderaan gemerkt Gouda (H. 15 cm). Eén met historische figuren, getiteld “Patricier”, onderaan gemerkt C.J. (H. 16,5). Eén in de vorm van een Lederhosen in lichtblauw (H. 17 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#960Gien
Een paar kandelaars van roze en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur bovenaan.
Paire de candélabres en faïence rose et blanche décorés de fleurs. Marque sous la base. Un cheveu vers le haut.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 20/30 -
#411
Een cachepot van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëf decor van vlinders en bladeren en de handvatten in de vorm van leeuwenkoppen.
Cache-pot en faïence polychrome décoré en relief de papillons et de feuilles. Anses en forme de têtes de lion.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#1040Stein
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jagerspaar in reliëf in meerdere kleuren, onderaan gemerkt King en 3 L.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 30/50 -
#1067
Een lot van drie Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met metalen kleppen.
Lot de trois chopes à bière allemandes en faïence polychrome et aux couvercles en métal.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#789
Twee verschillende ovale wandspiegels van gebeeldhouwd hout.
Deux différents miroirs ovales en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#870Stein
Een bierpul van vierkleurig steengoed. Deksel met tinnen klep en versierd met een “Brauerstern”. Versierd met drie drinkende personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt: Villeroy & Boch Mettlach (1874-1909).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30/40 -
#556
Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200/240 -
#286Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 375 x 300 cmEstimate: € 200/300 -
#903Stein
Vijf bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Eén met een jachtscène en opschrift “Die grüne Heid des Jägers Freud”, handvat in de vorm van een vos (H. 29 cm), in de buik genummerd 1032B. Eén met een romantisch koppel in een prieel (H. 22,5 cm), gemerkt LB. Eén met MÛnchner Kindl en zichten op München (H. 22 cm). Eén met guirlandes met bokkenkoppen en de tekst “Trink gut u. rein, zuviel lass sein” (H. 25 cm), onderaan gemerkt J.W.G.(?). En één met een baardige man en de tekst “gut Heil” (H. 2(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#549Jeanne PortenartPeriod: 1911 - 1992
“Zicht op het Zwin”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue du Zwin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#887Stein
Een bierpul van steengoed met tinnen deksel. Op de buik dansers in een wijngaard in crème op grijsgroen, boven en onderaan lichtbruin en beige. Commemoratieve tekst op het deksel. Onderaan gemerkt Villeroy & Boch Mettlach met kathedraal (1882-1931).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60/100 -
#288
“Dame met mandoline” en “Danseres”. Twee beeldjes van polychroom porselein, waarbij de eerste gemerkt van Capodimonte en de andere van Ludwigsburg.
“Dame à la mandoline” et “Danseuse”. Deux statuettes en porcelaine polychrome dont la première avec la marque de Capodimonte et l’autre de Ludwigsburg.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#672Frank Mortelmans
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#854
- I. Opsomer - “Portret van Felix Timmermans”. Een lithografie, gesigneerd buiten de plaat. - Fred Bogaerts - “Processie naar de Mont St. Michel”. Potlood op papier. Gesigneerd.
- I. Opsomer - “Portrait de Felix Timmermans”. Litho. Signée hors planche.- Fred Bogaerts - “¨Procession au Mont St. Michel.” Crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#739
Een kalligrafische plaat, daterend van 1922 en een Chinese aquarel met vogels op een besneeuwde tak.
Une planche calligraphique datée 1922 et une aquarelle chinoise représentant des oiseaux sur une branche enneigée.No longer availableDim. 15 x 33,4 & 31 x 41 cmEstimate: € 40/50