#65
Een houten beeld van een middeleeuwse soldaat met lans.
A wooden statue of a medieval soldier with a lance.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#359
Een oude theaterkijker in origineel etui, G. E. Prior, Paris. Messing en parelmoer.
An old theater binoculars in original case, G. E. Prior, Paris. Brass and mother-of-pearl.No longer availableDim. l 8.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#478
Een lot van 7 Chinese blauw-witte porseleinen schoteltjes en bijgevoegd bord. Verschillende merktekens onderaan, waaronder Qing en Kangxi, 17e tot 19e eeuw.
A lot of 7 Chinese blue and white porcelain saucers with an accompanying plate. Various marks underneath, including Qing and Kangxi, 17th to 19th century.No longer availableDim. Ø: 10-25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#362
Een geweven wandtapijt met een middeleeuws tafereel.
#188
Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.
#300
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a grey pearl and with diamonds totaling approximately 0.22 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 550 / 650 -
#691Val Saint Lambert
#221
Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.
#674Gilberte Dupret
‘Stilleven met bloemen’, olieverf op paneel, getekend Gilberte Dupret en geateerd 1938.
#568
Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.
#338Meriden B. Company, U.S.A.
A seated Chinese nobleman statue in polychrome wood. Shows damage and is missing one hand.No longer availableDim. h 33.5 cmEstimate: € 40 / 60