Similar lots by type
-
#742
Een paar kandelaars van verzilverd metaal in barok stijl.
Une paire de chandeliers plaqué argent de style baroque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50/80 -
#771
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, kandelaars, een paar obconische bekers, enz...
Lot varié de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé, des candélabres, une paire de gobelets obconiques etc.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#764
Twee theeserviesjes van Japans porselein met een polychroom decor van personages in een tuin.
Deux petits services à thé en porcelaine du Japon à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#163Turn Wien
Een paar sierkruikjes van meerkleurig porselein met een handgeschilderd bloemendecor naar ontwerp van Ernst Wahliss. Oostenrijk, omstreeks 1900.
Paire de cruches décoratives en porcelaine polychrome à décor de fleurs peint à la main d’après Ernst Wahliss. Autriche, vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#379
Drie Mariabeelden met kind van donkergepatineerd plaaster en een Maria-Heilig-Hartsbeeld van monochroom wit biscuit.
Trois statuettes de la Vierge à l’Enfant en plâtre foncé et une Vierge au Sacré-Coeur en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 20 - 31 cmEstimate: € 40/50 -
#398
Zeven bierpullen van meerkleurig steengoed, waarvan vijf met tinnen deksel en twee naar aanleiding van Expo 58.
Sept chopes à bière en grès polychrome dont cinq à couvercles en étain et deux commémorant l’Expo 58.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#581
Achttien zilveren lepeltjes met Hollandse keuren en maker H.H. In originele doosjes.
Dix-huit cuillères en argent aux poinçons hollandais, orfèvre H.H. Dans les boîtes d’origine.No longer availableDim. 138,05 gEstimate: € 100/150 -
#413
Twee boekensteunen van brons en hout in de vorm van zittende farao’s.
Deux serre-livres en bronze et bois en forme de pharaons assis.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#664M. De Greef
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 112 x 118 cmEstimate: € 80/120 -
#645
Een achtkantige schaal van rood en zwart geglazuurd Belgisch aardewerk.
Plat octogonal en faïence belge à glaçure rouge et noir.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#204
“Maria met kind”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. Eerste helft XVIIIe eeuw met XIXe eeuwse herdoeking.
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Quelques restaurations. Première moitié du XVIIIe siècle et retoilée aux XIXe siècle.No longer availableDim. 71 x 59 cmEstimate: € 800/1200 -
#707
Twee maskers van gepolychromeerd hout en een kris met koperen versiering. Indonesië.
Deux masques en bois polychrome et un kris à décoration en cuivre. Indonésie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#492
“Atelier”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Atelier”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#345
Offerblok van gesculpteerd eikenhout in gotische stijl.
Boîte offertoire en chêne sculpté de style gothique.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 40/50