Similar lots by type
-
#458Wiskemann
Een vierdelig koffie-en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Op dienblad. We voegen er een tweede dienblad.
Un service à café et thé en quatre pièces et manches en bois. Sur plateau. Nous ajoutons un deuxième plateau.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#830
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen met serveerbestekken. In ménagère.
Un service de couverts en métal argenté, complet pour douze personnes, dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#33
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een milieu-de-table, een enkele en een dubbele kandelaar, een pollepel, een suikertang, een mandje, een mes, een doopbekertje en twee geboortesets.
Un lot de métal argenté, comprenant un milieu-de-table, quelques candélabres, une louche, une pince à sucre, un petit panier, un couteau, un bénitier et deux ensembles de baptême.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#241
Een likeurkaraf in geslepen en gegraveerd kristal met zilveren montuur en zes kleine zilveren bekertjes, samen op verzilverd schaaltje van WMF.
Une carafe à liqueur en cristal gravé et taillé, montures en argent et six petits verres, le tout sur un petit plateau argenté WMF.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#47
Een lot verzilverd en wit metaal met een kandelaar met vijf lichtpunten, schaaltjes, parfumflacons enz.
Un lot de métal argenté, comprenant un candélabre à cinq points lumineux, des coupes, flacons, etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#193Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“Il pleut - Bergère”. Een beeld van verzilverd bons. Gesigneerd.
”Il pleut - Bergère”. Une statue en bronze argenté. Signé Eutrope Bouret.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#441Gallia par Christofle e.a.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee sauskommen met arendskoppen, twee terrines, een schaal met hertenkoppen, vijf grote ronde schotels, een rechthoekige schotel en vijf kleine ronde schaaltjes.
Un lot de métal argenté, comprenant deux saucières à têtes d’aigles, deux terrines, un plat à têtes de cerfs, cinq grands plats ronds, un plat rectangulaire et cinq petits plats ronds.No longer availableEstimate: € 40 / 45
Other lots in this auction
-
#242Henry Echlin NeillPeriod: 1888 - 1981
“Zicht op de Fauchin te Derry”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur Fauchin à Derry”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19,5 x 25 cmEstimate: € 300 / 500 -
#572Roger Raveel
“Wandelaar”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1984.
”Promeneur”. Une lithographie. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#731
Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.
Un masque africain en bois en forme de tête de femme.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#519
Compositie. Olieverf op doek. Draagt een monogram: W.P 54. Achteraan toegeschreven aan W. Paalen.
”Composition”. Huile sur toile. Porte un monogramme: W.P. 54. Dédicace au dos à W. Paalen.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#489
“Stad aan de Noordzee”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Rivière. Kleine beschadiging aan een hoek.
”Ville à la Mer du Nord”. Porte une signature: Rivière. Petit dégât au coin.No longer availableDim. 31,5 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#849louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100 -
#736
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 285 x 204 cmEstimate: € 80 / 100 -
#272Floris Jespers
“Duinlandschap”. Pastel. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Pastel. Signée.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#289Marten Melsen
“Studie van een marktscène”. Paneel. Gesigneerd.
”Etude de scène de marché”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#134
“Herfstdreef.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5Remontoir Ancre
Een zilveren zakhorloge met familieinsigne. Met tinnen staandertje.
Montre de gousset en argent aux initiales familiales. Sur un petit socle en étain.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#396
Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40 / 60