Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koffiestel, bestaande uit een kan, een melkpot en een suikerpot van verzilverd metaal en hout. Onderaan gemerkt.
Alessi

Een koffiestel, bestaande uit een kan, een melkpot en een suikerpot van verzilverd metaal en hout. Onderaan gemerkt.

Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait et un sucrier en métal argenté et bois. Marques sous les bases.
SKU: 0202160333.
Category: Verzilverd.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #423
    Isabel Cabanillas

    Een lot van acht verzilverd metalen fotokaders in etui.

    Lot de huit cadres à photographies en métal argenté. Dans un étui.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #278

    Twee verschillende dienbladen van verzilverd metaal in barokke stijl.

    Deux plateaux de service en métal argenté de style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #67
    Christofle

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig bestek, twee servetringen, een kandelaar, twee solifiore’s en een zandloper. Allen gemerkt.

    Lot de métal argenté comprenant un couvert quatre pièces, deux anneaux à serviettes, un candélabre, deux soliflores et un sablier. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #763

    Een lot van drie stolpen van verzilverd metaal in diverse stijlen.

    Trois cloches de service en métal argenté. Différents styles. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #731

    Een verzilverd koperen jardinière met glazen binnenbakje, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Begin XXe eeuw.

    Jardinière en verre et cuivre argenté. Décor de fleurs peint à la main. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #137

    Een doosje van gedreven verzilverd metaal met volkse taferelen in reliëf.

    Petite boîte en métal argenté repoussé à décor de scènes populaires en relief.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #38
    Christofle

    Een lot van vijf verzilverd metalen verzamelstukken, ontworpen door Christian Lacroix. Allen gemerkt.

    Lot de cinq pièces de collection en métal argenté dessinées par Christian Lacroix. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #343
    Christofle

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, een taartschotel en een grote serveerschaal. Allen gemerkt en de eerste twee in origineel etui.

    Lot de métal argenté, comprenant une cafetière, un plat à tarte et un plateau. Marques sur chaque pièce et les deux premiers dans leurs étuis d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #323

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit twee kandelaars in de vorm van Korinthische zuilen, een sauskom, een stolp, een coupe, twee eierdopjes en twee mandjes.

    Lot varié de métal argenté comprenant deux bougeoirs en forme de colonnes corinthiennes, une saucière, un globe, une coupe, deux coquetiers et deux paniers.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #781

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een bain-marie, een eivormige schaal met roldeksel, drie groenteschalen, twee kleine presenteerschaaltjes, drie dekselschalen en een terrine.

    Lot de métal argenté comprenant un bain-marie, un plat ovoïde couvert, trois légumiers, deux petits présentoirs, trois plats couverts et une terrine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #248

    Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adam-stijl. Losse wasvangen. Sheffield, makersmerk AMWS.

    Paire de candélabres en métal argenté de style Adam. Bobèches amovibles. Sheffield, marque AMWS.
    No longer available
    Dim. H. 26,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #831

    Een tweezijdig bureau van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.

    Bureau à double face en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #209
    Balfoort (?)

    “Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.

    “Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 51 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153
    Val St. Lambert

    Vijf fluitvaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren, waarvan één met verzilverde voet. We voegen er een blauwe asbak aan toe.

    Cinq petits vases flûtes en cristal taillé de couleurs différentes dont un au pied en métal argenté. Nous ajoutons un cendrier bleu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #593

    Een netsuke van een theaterspeler met draaiend gezicht van gesculpteerd mammoet ivoor.

    “Artiste de théâtre”. Netsuké au visage tournant en ivoire de mammouth sculpté.
    No longer available
    Dim. H 5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #492
    Modest Van Mulders
    Period: 1916 - 1964

    “Stilleven met appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #6

    Een antiek handgeknoopt Meshedtapijt. Slijtage.

    Tapis Meched ancien en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 190 x 143 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #111

    Een lot porselein, bestaande uit twee vierhoekige siervaasjes van Limoges en twee sierstukjes in de vorm van drie samengebonden muiltjes.

    Lot de porcelaines comprenant deux petits vases carrés de Limoges et deux pièces décoratives en forme de trois mules raccrochées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #838

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #586

    Een bed van goudgepatineerd notenhout in barokke stijl. hoofd- en voeteinden versierd met vlechtwerk. Laat XIXde eeuw.

    Lit en noyer doré de style baroque. Bouts cannés. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #712
    Jan Van Baelen

    “Schapen en kippen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Moutons et poules dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #658

    Een driedelig schouwgarnituur van roze marmer en geel koper, bestaande uit een pendule in de vorm van een Griekse tempel en twee kleine cassolettes.

    Garniture de cheminée en marbre rose et cuivre jaune, comprenant une pendule en forme de temple grec et de deux petites cassolettes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More