Other lots in this auction
-
#85Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een 22 karaats geel gouden munt.
Pendentif en or jaune 18 K muni d’une pièce en or jaune 22 K.No longer availableDim. 20,38 g 4 cmEstimate: € 600 / 800 -
#329Walter TeuninkPeriod: °1941“Golven aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vagues devant la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#303Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#604Een paar gietijzeren tuinvazen op sokkel.
Paire de vasques en fonte sur piédouches.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 400 / 500 -
#502Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.No longer availableDim. 9 x 14,5 cmEstimate: € 450 / 600 -
#499Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#388Een kleine antieke karnton en een waterkruik van hout met ijzeren banden.
Petite baratte et grande verseuse en bois aux cercles en fer.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#787Een tafelklok gefineerd met diverse houtsoorten en met koperen details. Messingen uurwerk met slinger.
Pendule en bois de placage divers et avec détails en cuivre. Cadran et balancier en laiton.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#441Een Afrikaanse danseres van meerkleurig porselein.
Danseuse africaine en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 36 / 40 -
#328Christofle, FranceEen verzilverde chocoladekan, model Albi met houten handvat. In originele doos.
Chocolatière en métal argenté, modèle Albi. Manche en bois noirci. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#15Een zilveren one ounce met de afbeelding van A. Lincoln. 999 fine.
Lingot en argent “one ounce”, représentant Lincoln. 999 fine.No longer availableDim. 32,70 gEstimate: € 40 / 50 -
#641Een groengepatineerde houten ton.
Tonneau en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 70


