Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kolenemmer van ijzer en messing.

Een doofpot van ijzer en messing.

Un étouffoir en fer et laiton.
SKU: 1012190397.
Category: Uncategorized.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #397
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #744

    Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.

    Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #326

    Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.

    Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 235 x 120 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #619

    Barokke spiegel, deels gebeitst.

    Un miroir Baroque partiellement au lavis.
    No longer available
    Dim. 120 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #589

    Een fijn gesneden koekoeksklok. Zwitserland, omstreeks 1870. Met slinger en gewichten.

    Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #446

    Fiam, Italy. Bijzettafeltje van gebogen glas en met een tablet van glas. Op wieltjes.

    Une petite table en verre plié et à tablette en verre. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 84 x 112 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #591

    Drie gesculpteerde Afrikaanse slagtanden in de vorm van krokodillen. Eerste helft XXste eeuw.

    Une paire de défenses africaines sous forme de crocodiles sculptés.
    No longer available
    Dim. l: 58 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #769

    Een rechthoekige Chinese salontafel van zwartgelakt hout met decor van pietra dura.

    Une table de salon rectangulaire en bois laqué noir, décor en pierre dure.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #233

    “Moeder met kind”. Een gepatineerd plaasteren beeld op marmeren voetstuk.

    ”Mère et enfant”. Une statue en plâtre à patine sur socle en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #695
    Palais Swiss Made

    Een dameshorloge met 18 karaats geel gouden kast en met zwart lederen polsband.

    Une montre pour dame en or jaune 18 ct . et bracelet en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #704
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Zonder lijst.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signés. Pas d’encadrements.
    No longer available
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #318

    Grote Delftse blauwe schotel, gemerkt van de Porceleyne fles.

    Un grand plat bleu de Delft, marque Porceleyne Fles.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #391

    Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.

    Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #577

    Een staande Thaise Boeddha van brons.

    Un Bouddha Thaï en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Un lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #617

    Staande Boeddha van brons. Thais werk, mogelijk XVIIde eeuw.

    Un Bouddha assis en bronze. Travail Thaï, probablement XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 467 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #784

    Een bonheur du jour van notenhout.

    Un bonheur du jour en noyer.
    No longer available
    Dim. 93 x 70 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254
    K.M. Claessens

    “Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More