Similar lots by type
-
#589Een fijn gesneden koekoeksklok. Zwitserland, omstreeks 1870. Met slinger en gewichten.
Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#744Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.
Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#619Barokke spiegel, deels gebeitst.
Un miroir Baroque partiellement au lavis.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#446Fiam, Italy. Bijzettafeltje van gebogen glas en met een tablet van glas. Op wieltjes.
Une petite table en verre plié et à tablette en verre. Sur roulettes.No longer availableDim. 84 x 112 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#230Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige broche.
Broche en forme de noeud en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 250 / 300 -
#474Een lot varia met onder meer een verrekijker, een struisvogelei, enz.
Un lot varié, comprenant une paire de jumelles, un oeuf d’autruche, etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#77Een lot zilver, bestaande uit vier servetringen en drie suikertangen. Bijgevoegd een lepel en een servetring van Christofle.
Un lot d’argent, comprenant quatre ronds de serviettes et trois pinces à sucre. Nous ajoutons une cuillère et un rond de serviette par Christofle.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#412“De race naar roem. Een eeuw autorensport”. Ivan Rendall. Ed. M&P. Weert, 1992.
”De race naar roem. Een eeuw autorensport”. Ivan Rendall. Ed. M&P, Weert, 1992.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#118Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw decor.
Une cruche Westerwald en faïence à décor bleu.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#398Een lot van 9 kunstboeken, ed. Arcade en andere:- “Sint Martens Latem”.- “Veranneman”.- “Het glas in België”.- “Pol Bury”.- enz.
Un lot de 9 livres d’Art:- “Sint Martens Latem”.- “Veranneman”.- “Het glas in België”.- “Pol Bury”et autres.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#257“Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont. Parijs, 1965.
”Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont, Paris 1965.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#679Jef De PauwPeriod: 1999-1930“Winters dorpsgezicht in het Waasland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village hivernale en Pays de Waes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#358Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
Un lot de quatre vases et une coupe en verre bleue.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#707Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van lang-levenstekens en florale motieven.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de motifs de fleurs et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#152Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#8“De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium. Alphen aan den Rijn, 2011. Inclusief cd.
”De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium, Alphen aan den Rijn., 2011. CD inclus.No longer availableEstimate: € 30 / 35

