Similar lots by type
-
#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#446Fiam, Italy. Bijzettafeltje van gebogen glas en met een tablet van glas. Op wieltjes.
Une petite table en verre plié et à tablette en verre. Sur roulettes.No longer availableDim. 84 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#744Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.
Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#619Barokke spiegel, deels gebeitst.
Un miroir Baroque partiellement au lavis.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#589Een fijn gesneden koekoeksklok. Zwitserland, omstreeks 1870. Met slinger en gewichten.
Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#663Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes. Gerestaureerd.
Un vase couvercle en porcelaine de Chine, décor de petits fous bleu sur blanc. Restauration.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#657Een porseleinen tegel met Arabische geschriften en motieven in blauw op witte fond.
Un carreau en porcelaine, écritures en arabe et motifs bleu sur fond blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#435Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,22 ct. H. SI1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct. Couleur H. SI1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 300 / 400 -
#102Een oude affiche naar aanleiding van de de Jubelfeesten voor het 75 jarig bestaan van België te 1905. Ontwerp van Leon Belloguet en uitgegeven door La Lithographie artistique te Doornik. Bevestigd op jutte.
Une ancienne affiche à l’occasion du Jubilé 75 années de Belgique, 1905. Par Leon Belloguet et édition La Lithographie artistique à Tournai. Sur jute.No longer availableDim. 165 x 121 cmEstimate: € 130 / 150 -
#564Gaston Bertrand“Stoomschip”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd.
”Bateau à vapeur”. Techniques mixtes. Signée et datée.No longer availableDim. 40 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#639Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#198C. Detouche à ParisEen romantische schouwpendule van vuurverguld brons met een voorstelling van een meisje en een jongen die een nestje roven. XIXde eeuw.
Une pendule de cheminée romantique en bronze doré représentant un garçon et une fille qui volent un nid. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#214R. Dechamps“Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#213Hermés Paris“Les Bois de Boulogne”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.
”Les Bois de Boulogne”. Un châle en soie de couleurs. Marque et emballage d’origine.No longer availableDim. 88 x 83 cmEstimate: € 150 / 200 -
#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 332 x 242 cmEstimate: € 200 / 260 -
#385Twee gouden dasspelden bezet met kleine edelsteentjes. We voegen er een verzilverd metalen aan toe.
Deux épingles en or serties de petites pierres précieuses. Nous ajoutons un exemplaire en métal argenté.No longer availableDim. 2,53 gEstimate: € 60 / 100

