Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing een parelmoer. XIXe eeuw.
Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing een parelmoer. XIXe eeuw.

Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. XIXe eeuw.

Une pendule colonne style Napoléon III en bois laqué noir, avec décor incrusté en laiton et nacre. XIXième siècle.
Dim. h: 56 cm
SKU: 2908170704.
Categories: Klok, XIXe eeuw.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #704
Estimate: € 120 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #126

    Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.

    Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 140 cm B: 88 cm D: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #401
    Swarovski

    Zes diertjes van geslepen kristal: een vlinder, een uil, een muis, een pinguin, een beer en een vis. Elk stuk gepresenteerd op een spiegeltje. We voegen er een lokomotief gemerkt Swarovski en een kaketoe van ruw bergkristal aan toe.

    Six petits animaux en cristal taillé: un papillon, un hibou, un souris, un pingouin, un ours et un poisson. Chaque pièce sur son petit miroir de présentation. Nous ajoutons un locomotive à la marque Swarovski et un cacatoès en cristal de roche naturel.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #624

    Een beeldje van een geisha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een gebeeldhouwd houten sokkeltje.

    Une statue représentant une geisha. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #835
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #832
    F G Stephany à Dinant.

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à cadran en fétain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 245 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #656

    Een eikenhouten commode met drie laden. XIXe eeuw.

    Une commode en chêne à trois tiroirs. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #626

    Een sobere eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels. XIXe eeuws.

    Un coffre sobre en chêne avec poignées en fer forgé. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #776

    Een canapé van gebeeldhouwd notenhout met bekleding van rood fluweel. Bekleding te vervangen. Tijdperk Louis-Philippe

    Un canapé en noyer sculpté avec revêtement en velours rouge. Revêtement à changer. Style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. b: 162 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #256
    Gerard Cornelis, Liège

    Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.

    Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #597

    Een serie van zes netsukés met voorstelling van diverse beroepen. Japans werk omstreeks 1900.

    Une série de six netsukés représentant divers métiers. Oeuvre japonaise, 1900.
    No longer available
    Dim. H. 3,5 à 4,5 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #296
    Petit à Couvin.

    Een staande klok van gesculpteerd eikenhout met een werk van koper en tin. Eind XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté. Mouvement en laiton, cadran en cuivre et étain. Vin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 220 x 45 x 30 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #576

    Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 x 157 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #596

    Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 103 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #634

    Een beeldje van een Happy Buddha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.

    Une statue de Happy Bouda. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Suc un socle en bois .
    No longer available
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #825

    Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.

    Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #515

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #829
    François Désiré Odobez

    Een oeil-de-boeufklok met een handgeschilderd decor rond de geëmailleerde wijzerplaat.

    Pendule oeil-de-boeuf à décor peint à la main entourant le cadran émaillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #630

    Een kleine Engelse secretaire-bookcase met een lade en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel, bovenaan zes kleine laden onder de twee deuren.

    Un petit secrétaire - étagère à livres avec un tiroir et tablette insérée dans la ceinture, six petits tiroirs au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #824
    Marriott, Northampton

    Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde metalen wijzerplaat. Gemerkt.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté. Cadran peint à la main. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 228 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #606

    Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.

    Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 272 x 135 x 54 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #382

    Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.

    Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #821

    Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.

    Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.
    No longer available
    Dim. h 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #822
    Blaylock, Longtown.

    Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.

    Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 224 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #830

    Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.

    Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #834

    “Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.

    “Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm (beeld)
    Estimate: € 400 / 600
  • #396

    Een sober halfrond wandtafeltje.

    Console demi-lune.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #689
    Reno

    “Tangram A, B, C & D”. Vier moderne werken. Acryl op board. Gesigneerd en gedateerd 2005.

    “Tangram A, B, C et D”. Quatre oeuvres modernes. Acrylique sur carton. Signés et datés 2005.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #627

    Een Afrikaans houten masker. Dogon, Mali.

    Un masque africain en bois. Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #665

    Een geelkoperen salontafel met een glazen blad met églomisedecor van vogels en bloemen.

    Une table de salon en cuivre jaune avec tablette en verre et décor Eglomise de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. 48 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #786

    Een vintage poef van oranje kunstleder. Jaren ‘70.

    Un pouf vintage en skai orange. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #395

    Een zilveren armband bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.

    Bracelet en argent serti de rubis ayant un poids total de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 14,43 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #52

    Een lot van vier kleine etsen met zichten op Brugge.

    Lot de quatre petites eaux fortes aux vues de Bruges.
    No longer available
    Dim. 14 x 8 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #793

    Een klein eikenhouten bijzetmeubeltje met één lade.

    Un petit meuble d’appoint en chêne à un tiroir.
    No longer available
    Dim. 43 x 65 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #227

    Een mahoniehouten spinnenwiel met ivoren details en messingen geleidingsband. Vroeg XIXe eeuw.

    Rouet en acajou aux détails en ivoire et en laiton. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #752
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch karpetje.

    Une carpette Perse nouée main.
    No longer available
    Dim. 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #594

    Een lange buffetkast van gebeeldhouwd hout met vier laden en vier paneeldeuren boven- en onderaan, versierd met wapenschilden en middeleeuwse taferelen.

    Long buffet en bois sculpté ouvrant à quatre tiroirs et quatre portes pleines, décorés d’écussons et de scènes médiévales.
    No longer available
    Dim. 151 x 273 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More