Similar lots by type
-
#410Een lot van acht kleine staande koekoeksklokjes van hout en kunststof.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#455Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 30à -
#421Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.
Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#645Een wandklok van gesculpteerd eikenhout met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en chêne sculpté aux chiffres romaine émaillés.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Een klokje van gefineerd hout en koper in art decostijl, boven- en onderaan versierd met de dierenriem.
Pendule murale en bois de placage et cuivre de style art déco. Le bas et le haut décorés des signes du zodiaque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#319Jaeger, Swiss“Petite Neuchateloise”. Reisklokje met muziek. Versierd met handgeschilderde bloemen. In werkende staat. We voegen er een soortgelijke kleine tafelklok aan toe: Le Castel, swiss made. Met een houten kast, versierd met handgeschilderde bloemen (H. 30 cm) (werkende staat, horlogeglas ontbreekt).
“Petite Neuchateloise”. Pendulette de voyage à musique. Décorée de fleurs peintes à la main. En état de marche. Ainsi qu’une pendule de table semblable marquée Le Castel, swiss made, décorée de fleurs peintes à la main (H. 30 cm). En état de marche, verre manque.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#723Een schouwpendule van zwart marmer in Napoleon III -stijl met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers.
Pendule en marbre noir de style Napoléon III. Cadran émaillé blanc aux chiffres romains.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#443K. Overstrijd, La HaveEen schouwpendule van roze marmer en brons met een geëmailleerde wijzerplaat. Werk te reviseren. XIXe eeuw.
Pendule à colonnes en marbre rose et bronze. Cadran en émail blanc. A réviser. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#425Een staande klok in een gesculpteerd eikenhouten kast met een geelkoperen werk. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne sculpté à mouvement en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 200 / 240 -
#405Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Waarvan twee met slinger in de vorm van schommelend meisje.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique dont deux à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#303HermleEen tafelklokje van geel koper met glazen raampjes.
Pendule moderne à colonnes. Mouvement à quatre sphères. Sous verre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#404Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Waarvan twee met slinger in de vorm van schommelend meisje.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique dont deux à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#531Een paar vazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloesems. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine bleue et blanche décorés d’arbres en fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#765Een kleine pembroketable met twee laden in Victoriaanse stijl. Schade aan het fineer.
Petite table Pembroke à deux tiroirs. Placage endommagé. Angleterre, époque Victoria.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#587Een grote balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en verguld decor met hofscènes. Op houten staander. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre en porcelaine de Canton à décor polychrome et doré de scènes de la cour. Sur socle en bois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345Anais CacharelEen lot van 5 pakjes eau de parfum en een lot van 3 pakjes eau de toilette in gesloten verpakking. Telkens 12 stuks.
Lot de 5 paquets d’eau de parfum et un lot de 3 paquets d’eau de toilette dans l’emballage d’origine. Chaque fois 12 pièces.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#677Tien diverse kruiken van steengoed en aardewerk. Sommige XIXde eeuws.
Dix cruches en faïence et grès. Certains du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#280Liu-Jo de Jeanne en ProvenceTwee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#113Twee vazen van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Deux vases en opaline à décor de fleurs peint à la main sur fond vert clair.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#157Een windhond van gepatineerd brons op arduinen voetstuk. Met opengaande bek. Begin XXe eeuw.
Lévrier en bronze patiné sur socle en pierre de taille. Bec ouvert. Début du XXe siècle;No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#296KaimoriEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 243 cmEstimate: € 600 / 800 -
#431Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van paradijsvogels en bloemen.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux du paradis et de fleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#387Een houten speeldoosje met een parelmoeren decor van kaarten en rozen.
Coffret de bridge en bois incrusté de nacre au décor de cartes et de roses.No longer availableDim. b: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#571Een lot van vier boeken, allen eerste druk:- “Karl May. Old Shatterhand als detective”- Carlos. Goede staat- “Tarzan” - Edgar Rice Burroughs- “De Avonturen van Kuifje. De Zonnetempel”. Hergé. 1949 Te restaureren.- Weekblad “Tarzan”. 1947 - 1948. Zeer goede staat.
Lot de quatre albums, premières éditions: “Karl May. Old Shatterhand als detective”- Carlos. Bon état.- “Tarzan” - Edgar Rice Burroughs- “De Avonturen van Kuifje. De zonnetempel”. Hergé. 1949. A restaurer.- Hebdomadaire “Tarzan”. 1947 - 1948. Très bon état.No longer availableEstimate: € 120 / 180

