Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kommetje van blauw en wit Chinees porselein met een bloemendecor. Mogelijk XVIIe eeuw.

Een kommetje van blauw en wit Chinees aardewerk met een bloemendecor. Mogelijk XVIIe eeuw.

Petit bol en faïence de Chine bleue et blanche à décor de fleurs. Peut-être XVIIe siècle.
SKU: 2709160733.
Categories: Aziatisch, XVIIe eeuw.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #733
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #510

    Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.

    Paire de petits vases en cloisonné polychrome sur laiton décorés de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #644

    Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van paradijsvogels. Onderaan gemerkt.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #652

    Een porseleinen Yingqingschaaltje met een bianco-sopra-biancodecor. Naar de Zuiderse Song.

    Petit bol Yingqing en porcelaine à décor blanc sur blanc. D’après les Song méridionaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #480

    Een paar vazen van meerkleurig porselein met een decor van personages. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #630

    Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 42,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #628

    Een Chinese schaal van meerkleurig porselein met een decor van een vogel en pioenen.

    Coupe en porcelaine de Chine polychrome à décor d’un oiseau et des pivoines.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #570

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 4000 / 5000
  • #590

    Grote balustervormige vaas van cloisonné op geel koper. Decor van bloemenvazen in de geest van de famille noire. Chinees werk.

    Grand vase balustre en cloisonné sur cuivre jaune. Décor de vases fleuris dans l’esprit de la famille noire. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 78 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #560

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #600

    Grote vaas van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buik, lichtjes verbredende basis. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kraag met oren in de vorm van Fohonden. Decor in rechthoekige uitsparingen met militaire scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Turquoise achtergrond, bezaaid met vogels en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met haar houten sokkel.

    Grand vase en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panse ovoïde, base légèrement élargie. Couples de qilong sur les épaules. Col évasé accosté de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves rectangulaires de scènes militaires dans des intérieurs et d’oiseaux et de fleurs. Fond turquoise aux semis de fleurs et d’oiseaux. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec son socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #526

    Paar lage sokkels van gebeeldhouwd hardhout. Met rond marmeren blad. Chinees werk, einde XIXde eeuw.

    Paire de socles bas en bois dur sculpté. Tablette ronde en marbre. Chine, fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #505

    Een liggende Guan yin van gesculpteerd jade op houten sokkel en een balustervaas van Cantonporselein.

    Guanyin couchée en jade sculpté sur socle en bois, ainsi qu’un vase balustre en porcelaine du Canton.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 1290
  • #520

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing, versierd met een decor van bloemen.

    Paire de petits vases balustres en cloisonné sur laiton, décorés de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633

    Een koperen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages op email op de buik. Onderaan gemerkt. Chinees werk.

    Flacon à parfum en cuivre à décor de personnages peints à la main sur émail. Marque sous la base. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #588

    Een z.g. stamschaaltje van Chinees porselein met een decor van gestileerde vissen. Onderaan gemerkt.

    Petit bol à haut pied en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #580

    Paar beursvormige vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Verbredende kragen omringd door een serpent. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met hun houten sokkels

    Paire de vases boursiformes en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Serpents sur les épaules. Cols évasés. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec leurs socles en bois.
    No longer available
    Dim. H. 61,5 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #775

    Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.

    Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #823

    Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.

    Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 20à / 260
  • #638

    Een dekseldoos van Chinees porselein met een groen decor van draken en bloemen op een gele fond. Onderaan gemerkt.

    Boîte couverte en porcelaine de Chine à décor de dragons verts sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #773

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #525

    Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.

    Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #410

    Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.

    Petit service en porcelaine polychrome du Japon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #665

    Een Chinees vaasje van blauw en wit porselein met draken in het decor. Schilfer aan de rand.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons. Un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #530

    Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.

    Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 700 / 800

Other lots in this auction

  • #353

    Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen, waarvan twee met ivoren kaders.

    Lot de cinq miniatures peintes à la main dont deux aux cadres en ivoire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #394

    Een schelpvormige coupe van kleurloos en deels gesatineerd glas en een driearmige designkandelaar van rood kristal. Resp. gemerkt Lalique en Val St. Lambert.

    Coupe en forme de coquille en verre incolore et partiellement satiné, ainsi qu’un candélabres design à trois branches en cristal rouge. Respectivement avec marque Lalique et Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #279

    Twee Franse spotprenten en een gravure met paarden van Léon Danchin in drie sober ingelegde houten kaders in Charles X-stijl.

    Deux caricatures françaises et une gravure aux chevaux par Léon Danchin. Encadrées sobrement dans des cadres de style Charles X.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #238
    Paul Dubois
    Period: 1827-1905

    “La Charité. Een moeder met kinderen”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met gietersmerk van F. Barbedienne.

    “La Charité. Une mère et deux enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec la marque de F. Barbedienne.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #791
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 180° / 240
  • #499
    Jozef Mees
    Period: 1898-1987

    “Compositie”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

    “Composition”. Litho. Signée et E.A. Hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #278
    Sartorius-Werke

    Een oude precisieweegschaal in glazen kast.

    Balance de précision ancienne dans sa caisse vitrée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #34

    Een lot van zeven fotolijsten in verschillende formaten met Sterling zilveren lijst.

    Lot de sept cadres à photographie de différentes tailles en argent Sterling.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #657

    Een grote schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kinderen in op de vleugel en draken op het plat.

    Grand plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’enfants sur l’aile et de dragons dans le creux.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #318

    Kleine regulateur. Met achteraan oud label: “Coin de Westende, Meir Anvers”.

    Petit régulateur. Ancienne étiquette au verso: “Coin de Westende, Meir Anvers”.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een oude houten voorhamer.

    Masse ancienne en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #782

    Zittende leeuw van gesculpteerd marmer.

    Lion assis en marbre sculpté.
    No longer available
    Dim. H 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More