#194Een butlerspiegel met verguld houten kader.
#669Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onderaan gemerkt ‘AM”.
#503Een vintage sfeerlamp, gesierd met een vergulde buste van Toetanchamon.
#630TerzaniEen staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.
#583Een kleine opgezette alligator.
#533Een paar gestileerde messingen ramskoppen.
#696Een messingen staande lamp, versierd met draakjes.
#103Een eclectische klok van messing.
#391W.G. & Co., LimogesEen sierterrine van meerkleurig en verguld porselein in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
#286Een mahoniehouten tafel met tapse poten met uitklapbaar blad tevens te gebruiken als wandtafel.
Une table en acajou avec des pieds fuselés avec un plateau rabattable qui peut également être utilisé comme table d'appoint.No longer availableDim. 75 x 123 x 108 cmEstimate: € 100 / 120