#66Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
#243Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
#623Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.
#202Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.
#368Königliche Porzellan-ManufacturZeven borden van wit porselein met een afwisselend en veelkleurig decor van vruchten. Rococovleugel, met bloementuilen en een reliëfrand met vergeet-mij-nietjes-guirlande. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur. Eerste helft XXste eeuw.
Sept assiettes en porcelaine blanche à décor varié et multicolore de fruits. Aile rococo, avec bouquets de fleurs et bord en relief avec une guirlande de myosotis. Marquée en bas en bleu sous glaçure . Première moitié du 20e siècle .No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Een butlerspiegel met verguld houten kader.
#525MoudEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#274Een handgeschilderd miniatuurportret op ivoor.
#529Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
#688Twee houten speculaasplanken.
Deux planches de spéculoos en bois.No longer availableDim. 69 x 11 & 9 x 43 cmEstimate: € 40 / 60