#269Een meerkleurig en verguld Frans theestel met vier kopjes op dienblad. Compleet en gaaf.
Un ensemble de cinq pots d'apothicaire en terre cuite, trois à décor bleu et blanc et deux multicolores. Marque apocryphe de De Drie Klokken sous la base.No longer availableDim. h: 16,5 & 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#195Een 18 K tweekleurige geelgouden lange schakelketting. l: 45 cm.
#534Een gebogen glazen salontafel.
#73Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.
#332Een lot van twaalf aardrijkskundige didactische platen in één kader.
#298Höchst“Kinderen met hond”. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt. XVII (?) eeuw.
Enfants avec chien. Groupe en porcelaine multicolore. Marqué. XVII (?) siècle.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#192Een butlerspiegel met verguld houten kader.
#308Een gietijzeren weegschaal met messingen schalen.
#573Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
#678Een lot van vier verschillende bierpullen.
Un lot de quatre chopes à bière différentes.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 10 / 20