Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kompas in kokertje.
Een kompas in kokertje.
Meridian, Switzerland

Een kompas in kokertje.

Une boussole dans un tube.
Dim. h: 8 cm
SKU: 2906210668.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #668
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #394

    Een reeks van 30 meerkleurig porseleinen kruidenpotjes. Engels werk. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un ensemble de 30 pots à épices en porcelaine multicolore. Travail anglais. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #88

    Een art deco schouwklok van albast en marmer, versierd met twee zamakken gazellen.

    Pendule de cheminée art déco en albâtre et marbre, à décor de deux gazelles en zamac.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #236

    Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.

    Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.
    No longer available
    Dim. 114 x 77 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #227

    “Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.

    Frère et soeur. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #131
    Antoine Nelson
    Period: 1849 - 1910

    “Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Escapade hivernale. Une statue en bronze patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #61

    Een gegraveerde en verzilverde bronzen doos in de vorm van een zittende olifant. Cambodjaans werk.

    Boîte en bronze ciselé et argenté en forme d'éléphant assis. Travail cambodgien.
    No longer available
    Dim. L. 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161
    Royal Dux

    Een sierstuk van zachte pasta, getooid met twee personages. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    Un vide poche de pâte tendre, orné de deux personnages. Marqué en bas avec le triangle rose.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #669

    Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onderaan gemerkt ‘AM”.

    Une paire de boîtes en bois en forme de cloche avec des globes. Marqué 'AM' en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #290

    Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,26 ct.
    No longer available
    Dim. 3,65 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #685

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 192 x 133 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #497

    “Vrouw met rozen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. China, medio XXe eeew. Op houten sokkel

    Femme aux roses. Groupe en ivoire finement sculpté et polychrome. Signé en bas. Chine, milieu XXème siècle. Sur socle en bois
    No longer available
    Dim. h: 21 + 3 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #120

    Een 14 K geelgouden armband met twee arendskoppen.

    Un bracelet en or jaune 14K avec deux têtes d'aigle.
    No longer available
    Dim. 23,10 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More