#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
#183Carl Zeiss, JenaEen Carl Zeiss Jena microscoop, genummerd 11596 met bijhorend diverse lenzen, toebehoren en enkele chemicaliën.
A Carl Zeiss Jena microscope, numbered 11596, accompanied by various lenses, accessories, and some chemicals.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 250 / 300 -
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
A zamak statue of a man with a wild horse on a wooden base.No longer availableDim. h 54 x l 46 cmEstimate: € 20 / 30
#516Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.
#129Frans De Bruyn“Boswegel met hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wood path with hey stacks" translates to "Forest path with haystacks". It is a painting in oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 76cmEstimate: € 200 / 400 -
#396Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#356Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#138‘Homage aan Rik Wouters.’ Terra cotta sculptuur van een dameshoofd.
"Homage to Rik Wouters." Terracotta sculpture of a woman's head.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 220 / 280 -
#3Lladro‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
#598Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
#537Een paar aardewerken rode en grijze balusters.
#159Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young stand of tall trees and a pond on the left, walkers on a path and a village in the distance. Oil on canvas (re-lined). Old attribution on the back and traces of a signature in the lower right."No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
An oval hand-painted miniature portrait of a lady in a rectangular bone frame.No longer availableDim. h 10,5 x b 9.5 cmEstimate: € 40 / 60