#303Lladro
“De Dierenarts”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
#41Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een beeld van witte terracotta in de vorm van een jongentje met een vlinder.
#306
Een XVIIIe eeuwse gietijzeren kolenbak. Met schep.
Un charbonnier en fonte du XVIIIe siècle. Avec pelle.No longer availableDim. H:25cmEstimate: € 35/50 -
#596
Een ovaal bijzettafeltje. Jaren ‘20.
#89Paul Permeke
“Stilleven met fazantenhen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la faisane." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#580
Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.
#77Legras
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van waterplanten en een schelp. Gemerkt.
Vase en pâte de verre multicolore à décor gravé de plantes aquatiques et d'un coquillage. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#554
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75/100 -
#181
Een witgepatineerd vogelbad van gietijzer. Versierd met twee drinkende vogeltjes.
Bain d'oiseau en fonte patiné blanc. A décor de deux oiseaux buveurs.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 180/200 -
#237
Een kleine paradedegen in schede van de Jagers te Paard. Eind XIXe eeuw.
Une petite épée de parade en fourreau des Chasseurs à cheval. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 140/160 -
#142Albert Van DyckPeriod: 1902 - 1951
“Moeder en kind”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd.
"Mère et l'enfant". Huile sur carton. Signé au verso.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 200/250 -
#186
Engelse eikenhouten koffer in neogotische stijl. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais de style néo-gothique. XIXème siècle.No longer availableDim. 67 x 122 x 46 cmEstimate: € 75/100