Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen enkelband, betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.

Een koperen enkelband als betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.

Un bracelet de cheville en cuivre comme monnaie. Mbole, D.R. Congo.
Dim. Ø: 25 cm
SKU: 2505210357.
Category: Koper.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #357
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #358

    Een messingen hand in V-teken.

    Une main en laiton en signe V.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #349

    Een lot van zes verschillende wandelstokken in gedreven koperen paraplubak.

    Un lot de six cannes différentes dans un porte-parapluie en laiton repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm (bak)
    Estimate: € 40 / 60
  • #253

    “Liggend naakt”. Een met latoenkoper bekleed beeld.

    Nu couché . Une statue cuivrée.
    No longer available
    Dim. l: 61 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #383

    Een paar Indische messingen kandelaars.

    Une paire de chandeliers indiens en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #443

    Een paar vaasjes met een cloisonné decor van bloemen op koper.

    Paire de vases à décor cloisonné de fleurs sur cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #605

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #448

    Een Boeddha van rood en geel koper.

    Un Bouddha de cuivre rouge et jaune.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #306

    Een vintage plantenstaander van zwartgelakt metaal, messing en met groen marmeren blad. Met ringen en op bokkenpootjes.

    Un support de plante vintage en métal laqué noir, laiton et avec dessus en marbre vert. Avec anneaux et sur pieds boucs.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #416

    Een messingen staande lamp, de voet versierd met acanthusbladeren.

    Un lampadaire en laiton, la base décorée de feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Dim. h: 116 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #36

    Een gedreven messingen kerkkandelaar.

    Un chandelier d'église en laiton martelé.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #593

    Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.

    Un chandelier en laiton sur trois pieds de lion.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #121

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. H. 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #26

    Een grote messingen kerkkandelaar in renaissancestijl.

    Grand chandelier d'église en laiton de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #72

    Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.

    Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #463

    Een paar vaasjes met een cloisonné decor van een vogel in een bloeiende pioenstruik op koper.

    Paire de vases à décor cloisonné représentant un oiseau dans un buisson de pivoines en fleurs sur cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 21,6 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #596

    Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.

    Un porte-parapluie en cuivre avec un décor à motifs d'après Teniers.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #461

    “Geisha met fruitmand”. Een fijn gesculpteerde Japanse okimono. Eerste helft XXe eeuw.

    Geisha avec corbeille de fruits . Un okimono japonais finement sculpté. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 16,8 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #394

    “De Orgie”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1971 en genummerd 47/60 buiten de plaat.

    L’Orgie . Lithographie. Signée et datée 1971 et numérotée 47/60 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282
    Edwig Goyvaerts

    “Stilleven”. Olieverf op doek.

    Nature morte . Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 58 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #267

    “Kat als fotograaf”. Een gepolychromeerd bronzen groepje.

    Chat en tant que photographe . Un groupe en bronze polychrome..
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #449

    “Landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    Paysage . Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 27,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #628

    Een stereoscoop in originele kist. Compleet.

    Un stéréoscope dans son étui d'origine. Complet.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #21
    Kern

    Een tafelklokje in kast van messing en glas. Werkende staat.

    Une horloge de table en laiton et boîtier en verre. État de fonctionnement.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #313

    Drie bronzen bas-reliëfs, bestaande uit een beeltenis van Christus, een beeltenis van Maria en een modern reliëf met voorstelling van de voetwassing.

    Trois bas-reliefs en bronze, consistant en une image du Christ, une image de Marie et un relief moderne représentant le lavement des pieds.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12,5 & 16 x 12 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #385

    “Schaakspelend koppel”. Een groep van meerkleurig biscuit. Vermoedelijk Italiaans. Gaaf.

    Couple jouant aux échecs . Un groupe de biscuit multicolore. Probablement italien. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #80

    Een 18 K wit en geelgouden ketting bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une chaîne en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 5,65 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #130

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met parels. 8 g goud.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de perles. Or 8 g.
    No longer available
    Dim. bruto 16,35 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #258
    Couleuvre

    Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein, versierd met handgeschilderde bloemendecors.

    Paire de vases décoratifs en porcelaine multicolore et dorée, décorés de décors floraux peints à la main.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More