#690
Een staande lamp van onyx en messing.
#3
Een klein kanonnetje naar het tijdperk Lodewijk XIV.
Petit canon d’après les exemples du XVIIIe siècle.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 50/55 -
#420
Een met bruin leder beklede armstoel. Slijtage.
#507
#618
Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.
#691
“Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.
#705
#414
Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
#377
Een paar rood koperen kandelaars.
#763
#136
Een XIXe eeuws mahoniehouten bed. Met baldakijn.
#359
“Album pour cartes postales”. Un album contenant ca 100 cartes de vues d’Anvers vers 1900. Bâtiments historiques, une série de portes baroques, vue du port, photos des années 1860 etc. Nous ajoutons un exemplaire de “Oud Antwerpen - Vieil Anvers 1894”. Texte Max Rooses, Illustrations Frans van Kuyck. Ed. Lyon-Claesen Brussel (usures).No longer availableEstimate: € 100/180