Similar lots by type
-
#188Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500 / 600 -
#588Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180 / 200 -
#843Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.
Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.No longer availableDim. h: 28 & 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#844Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#618“Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 150 -
#611Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Un boeuf en jade sculptée. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#617“Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#886Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30 / 50 -
#607“Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Fukurokuju et enfant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 4,9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#608Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.
Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#613“Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#600Een lage Chinese tafel.
Une table basse chinoise.No longer availableDim. 34 x 118 x 164 cmEstimate: € 120 / 200 -
#615Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h : 48 cmEstimate: € 180 / 200 -
#799“Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.
”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.No longer availableDim. h: 14 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 120 -
#825Een tweeledig Chinees reismeubel met twee keer twee laden.
Un meuble de voyage chinois à deux corps et à deux tiroirs.No longer availableDim. 96 x 106 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#603“Roeiende man in een tobbe”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme qui rame dans un baquet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.
Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.No longer availableDim. 95 x 190 x 63 cmEstimate: € 200 / 400 -
#637“Man met scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme et parchemin”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597“Hotai als toneelspeler met een masker in de hand en een karako die ernaar reikt.”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hotaï acteur de théâtre avec un masque dans la main et un karako qui essaye de le prendre”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#813Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60 / 80 -
#208Een sierschotel van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een fantasie-wapenschild in het plat in de geest van het Chine-de-commande.
Un plat en porcelaine de Chine , décor d’écusson de fantaisie dans le plat, esprit Chine-de-commande.No longer availableDim. Ø 32 cm`Estimate: € 420 / 480 -
#862Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#627“Visser met kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Pêcheur et grue”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4,8 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#831Een antiek tweeloops vuursteengeweer.
Un fusil à double canon antique.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#377Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.
Un candélabre d’église en laiton style Renaissance.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#505Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.
Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.No longer availableDim. h: 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#490Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#147Venini AaliaEen paar vazen van zwart Italiaans glas.
Une paire de vases italiens vers noirs.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#108Arsène MattonEen paar gietijzeren plaquettes met reliëfdecors van mythologische figuren. Gesigneerd.
Une paire de plaquettes en fonte, décor en relief de figures mythologiques. Signées.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Een lot olifanten, bestaande uit drie verschillende van Afrikaans hout, een Afrikaanse asbak met drie olifantjes, een metalen olifant en een messingen onderlegger in de vorm van een olifant.
Un lot d’éléphants , comprenant trois éléphants en bois Africain, un cendrier avec trois éléphants, un éléphant en métal, et un sous-verre en laiton en forme d’éléphant.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#786Een grote canapé van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un grand canapé en bois style Louis XVI.No longer availableDim. l: 187 cmEstimate: € 220 / 300 -
#244Jean-Baptiste DegreefPeriod: 1852-1894“Vijverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. - Breuk in paneel.
”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Cassure sur le panneau.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#501Een zittende Boeddhistische monnik van brons. Chinees werk.
Un moine bouddhiste assis en bronze. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 220 -
#857Een sac-à-perles in vijf niveaus.
Un sac-à-perles en cinq niveaux.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#4Felix Timmermans‘Omnibus’, Van Kampen & zoon N.V. Amsterdam 1961. Tweede druk. Bevat o.a. ‘pallieter’ en ‘Het kindeken Jezus in Vlaanderen.’
”Omnibus”. van Kampen & zoon. N.V. Amsterdam 1961. Seconde édition. Avec entre-autres “Pallieter” et “Het kindeken Jezus in Vlaanderen”.No longer availableEstimate: € 24 / 28

