#384
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
#218
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#359
#442
Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#793
Een bolle lantaarn van brons en glas.
#101
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#193
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#426
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#247
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#248
#181
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#88
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
#188
#422Sciolari
Een vintage chromen hallustertje.
Un lustre de vestibule vintage en chrome.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#639
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#788
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#629Mercy Park Lighting
#391
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
#333
#541
Een lampenvoet met een verguld bronzen Boeddha.
Un pied de lampe et un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/50
#309L. Beeckman
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats wit en roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,77 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,77 ct.No longer availableDim. 7,06 gEstimate: € 1700/1900 -
#662Paule Nolens
”Nus”. Acrylique sur papier, recto verso. Signée hors planche.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#66
Een mosterdpotje van sterling zilver. Gemerkt.
#147Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren rozentak op albasten voetstuk (Inktpot manco).
#755
#563
Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
Une canne en os et bois laqué noir.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 40/50 -
#316
#82Aubert
“Vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#14Jules De Bruycker
“St-Severin, Parijs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”St. Séverin, Paris”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 16 cmEstimate: € 30/50 -
#665
Een ivoren slavenarmband.
#433
“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
”Homme et âne”. Un groupe en terre cuite.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/40