#202Frans Van Mieris“De charmeur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le charmeur”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 26 x 23 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#256Ronde notenhouten tafel met marmeren blad en gesculpteerde centrale driepoot.
Une table ronde en noyer à tablette en marbre et trépied central sculpté.No longer availableDim. Ø 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#311Drie verschillende bronzen kaders, één dubbele en twee enkele.
Trois cadres en bronze dont un double et un singulier.No longer availableDim. 27 x 23 en 29 x 17 en 23 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,17 ct. J. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,17 ct J. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#469“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
#47Gemarquetteerd handspiegeltje.
#98Een oude toverlantaarn op elektriciteit. In metalen draagkoffer. ‘Model Gnôme 1’. Parijs, omstreeks 1920.
Une ancienne lanterne montée à l'électricité. Dans un coffre en métal. Modèle ‘Gnome 1’. Paris.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#540Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale saffier van ± 2,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un saphir central de ± 2,90 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 1600 / 1800