#563
Een voorstelling van Boeddha van verguld en deels gepolychromeerd brons. Thailand.
Une représentation de Bouddha en bronze partiellement en bronze polychrome et partiellement doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#776
Een wierookbrander en een olieluchtertje. Resp. geel en rood koper.
#196
#310
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 500/600 -
#303
Een paar kandelaars van verzilverd glas, z.g. “argent des pauvres”.
#688
Een snuffbottle van jade met geëmailleerde zilveren monturen.
#696Katmandu
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#550Bulurbaft
#377
Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.
#159Pazoli (?)
#288John Warminck
Een mahoniehouten tafelklok in Engelse stijl. Met sleutel.
#881