#661
Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
#23
#757
Cloisonné vaasje in deel twee delen. Chinees werk. Met houten sokkeltje.
#793
Een met leder bekleed paard.
#149Jos TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op de Nete”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#467
Zes boeken over, door of geïllustreerd door Felix Timmermans.
#95
Une chaîne en or rose 18 ct et pendentif en or blanc et rose serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 600/700 -
#75
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,37 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,37 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 500/600 -
#410
#13Val St. Lambert
#780
Een verguld houten butlerspiegel.
#427
Een lot van tien kleine houten schildersezeltjes.
Un lot de dix petits chevalets en bois.No longer availableEstimate: € 50/55