#596330 x 210 cm
#711
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#734
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#368Val St. Lambert
Een vaasje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#857
“Jonge man bij een bassin”. Een groep van terracotta met donker patina.
”Jeune homme et bassin”. Un groupe en terre cuite à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#893
#380
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 150 / 250 -
#638
#16
Twee simpele eikenhouten krukjes. XIXe eeuw.
Deux tabourets sobres en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 25 / 35 -
#379
Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.
#732
Twee crapauds, bekleed met rood fluweel.
#506
Een houten Syrische armstoel, versierd met marqueterie in diverse houtsoorten en parelmoer.
Un fauteuil en bois syrien, décoration de marqueterie en diverses sortes de bois et nacre.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 240 / 300