Other lots in this auction
-
#847Bentley
Een zwart lederen reiskoffer.
Une valise en cuir noir.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#105Jaeger-LeCoultre Swiss Made
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct et bracelet en cuir.No longer availableDim. bruto: 29,21 gEstimate: € 900/1000 -
#77
Een lot boeken ivm fotografie:- “Directory of photography in Belgium 1839 - 1905. In twee delen.- “Photographie im Wandel der Zeiten”.- “De camera van Daguerre tot nu”.- “Ridder L.P.T Dubois de Nehaut. Leven en werken”.- “A century of camera’s”.
Un lot de livres en relation avec la photographie:- “Directory of photography in Belgium 1839 - 1905. En deux volumes.- “Photographie im Wandel der Zeiten”.- “De camera van Daguerre tot nu”.- “Ridder L.P.T Dubois de Nehaut. Leven en werken”.- “A century of camera’s”.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#534
“Pijnlijke voeten”. Aquarel. Draagt een handtekening: Dooyewaard.
”Pieds douloureux”. Une aquarelle. Porte une signature: Dooyewaard.No longer availableDim. 21 x 14,5 cmEstimate: € 80/120 -
#492
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Bogaert.
”Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Bogaert.No longer availableDim. 64 x 47 cmEstimate: € 300/400 -
#863
Een art deco bureaulamp van vol messing.
Une lampe de bureau en laiton plein Art Déco.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/120 -
#353Wulf
Een quinton. Met strijkstok.
Un quinton avec archer.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 100/120 -
#215
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 2,76 gEstimate: € 280/350 -
#152
“Moeder met kinderen aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfants auprès de l’âtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#18
Een uiteenlopend lot medische boeken. Waaronder: ‘Bilz nouvelle méthode pour guerir les maladies, Witzenstein - Schei- en Artsenybereidkunde, verschillende handboeken van het rode kruis, 2 medische Larousse encyclopedieën en een boek over kraamverpleeging, etc...
Un lot de divers livres en relation avec la médecine: Bilz nouvelle méthode pour guérir les maladies”, Witzenstein - Schei- en Artsenybereidkunde, plusieurs livres de la Croix Rouge, 2 Larousse médicales, un livre concernant l’accouchement, etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#104
“Visserstafereel.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan een leerling van Vernet.
”Scène de pêche”. Huile sur toile. Attribuée à un élève de Vernet.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 100/140 -
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 197 x 154 cmEstimate: € 100/120