#154Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Schuurtje op een zonnige dag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite grange durant un jour ensoleillé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 180 / 200 -
#784
Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
#357
Een oude tennisraket met bal. 1931. In etui.
#791
Twee oude bijlen met houten stelen.
#49Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#421
Un lot de pièces, comprenant une pièce à l’occasion du mariage de Diana et Charles, une plaquette hindouiste en argent 999 ‰, une pièce du théâtre Bourla, quelques pièces spéciales des Pays Bas, un demi dollar américain et un dollar canadien en argent.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#426
Een koffer met koperen reliëf met dorpstafereel.
#576Amanaban
#781
Een lot van zes borden van Imariporselein, waarbij twee paar en twee enkele.
#881
Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.
#425
Een antieke lage eikenhouten tafel.
#627
Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.
Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220 / 240