Similar lots by type
-
#673Vijf Italiaans glazen presse-papiers met inclusies.
Cinq presse-papiers italiens en verre avec inclusions.No longer availableDim. H: 4-7 cmEstimate: € 80 / 100 -
#588Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#567L. DrimmerEen aardewerken lampenvoet met groen glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence à glaçure verte à motifs dorés. Marqué.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 120 / 160 -
#363Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300 / 400 -
#675Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#670Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#401Een lampenvoet van meerkleurig aardewerk of glas.
Un pied de lampe en faïence multicolore ou en verre.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#207Een paar vol messingen kandelaars in barokke stijl.
Une paire de bougeoirs en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 80 / 100 -
#520Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#680Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
Une suspension vintage en plastique brun fumé. années 70.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#557L. DrimmerEen aardewerken lampenvoet met rood en zwart glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence à glaçure rouge et noire à motifs dorés. Marqué.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 35 / 45 -
#337Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.
Deux pieds de lampe en cristal italien coloré.No longer availableDim. h: 37 & 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233René StormsEen smeedijzeren lampenvoet, versierd met meerdere rozen. Gesigneerd en gedateerd 2019.
Un pied de lampe en fer forgé, décoré de plusieurs roses. Signé et daté 2019.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#413Een paar verchroomde designkandelaars.
Une paire de bougeoirs design chromés.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#248Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
Une lampe de table basée sur une sculpture en plastique d’après Moreau et à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#356Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.
Paire de chaises anciennes en noyer, décorées de bandes marquetées.No longer availableDim. H: 82 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#693Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45 -
#624Luce VersluysPeriod: °1912“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#592Godelieva Vleeschouwers“Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.
"Marché aux fleurs". Huile sur toile. Avec certificat d'authenticité.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#252Lea Van der Straeten“Hoeve met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme fleurie". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#556Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
Une statue de saints en bois polychrome du XVIIe siècle sur console. Ainsi qu’une statue en bois plus récente de Saint Joseph avec enfant.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250 / 400 -
#531Christian Defays“Vrouw”. Een gebronzeerd gipsen beeld met verlichting. Gesigneerd.
"Femme". Une statue en plâtre bronzé avec éclairage. Signée.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 180 / 240 -
#522Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Schaapherder met kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Berger avec troupeau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#332Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100 / 120 -
#570“De vier continenten naar P.P. Rubens”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.
« Les Quatre Continents àd’après P.P. Rubens ». Huile sur toile. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 100 x 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#441Een geknielde geisha van gepatineerd brons.
Une geisha agenouillée en bronze patiné.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#625Een vierkante vintage tafel op vier zwartgelakte ijzeren poten. Blad ingelegd met tegels, versierd met tekens van de dierenriem. Jaren vijftig.
Une table vintage carrée sur quatre pieds en fer laqué noir. Dessus marqueté de tuiles, à décor de signes du zodiaque. Années 50.No longer availableDim. 79 x 75 x 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#109Salvador Dali“Inferno canto 15”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
"Inferno chant 15". Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 250 / 350

