Similar lots by type
-
#76Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.
Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#498Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 200 / 300 -
#333Een antiek bronzen bureaulampje. Met nieuwe bedrading.
Lampe de bureau ancienne en bronze. Avec un nouveau câblage.No longer availableDim. h: +/- 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#208Een luchter in messing en koper, nieuw bedraad. Omstreeks 1900.
Un lustre en laiton et cuivre, nouvellement câblé. Vers 1900.No longer availableDim. H: 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Een lamp van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. Naar Gallé.
Lampe en pâte de verre de style Art Nouveau à décor gravé de fruits et feuilles. A Galle.No longer availableDim. h47cm x Ø22cmEstimate: € 50 / 80 -
#576Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
Lustre en cristal à neuf bras de lumière sur deux rangées.No longer availableDim. H: 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#188Een paar Venetiaanse luchters met vergulde accenten.
Une paire de lustres vénitiens aux accents dorés.No longer availableDim. (H: 80 cm) x 2Estimate: € 120 / 200 -
#221Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#183Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#325Lampje, uil op boeken van porselein.
Lampe, chouette sur livres de porcelaine.No longer availableDim. h24cmEstimate: € 40 / 60 -
#197Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#677Judeco BelgiumTafellamp van koper, gemarkeerd.
Lampe de table en cuivre, marquée.No longer availableDim. h43cm x Ø17cmEstimate: € 50 / 80 -
#693Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h61cm x b58cmEstimate: € 120 / 200 -
#339Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#695Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#342Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Maho voor Georges MathiasVintage sfeerlamp, gesierd met een geëtste plaat, genummerd 56/250, gesigneerd.
Lampe d'ambiance vintage, ornée d'une plaque gravée, numérotée 56/250, signée.No longer availableDim. h73,5cm x b44,5cmEstimate: € 275 / 300 -
#686Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.
Paire de chaises anciennes en noyer, décorées de bandes marquetées.No longer availableDim. H: 82 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#421Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages. Gemerkt onderaan.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#170Raymond Weil GeneveEen roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.
Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 1800 / 2500 -
#545Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 480 / 550 -
#425Apsara beeld, figuur met fluitinstrument.
Statue Apsara, figure avec instrument de flûte.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80 / 20 -
#580Luis Alberto CanoCollier “Luis Alberto Cano” met certificaat en originele doos.
Collier "Luis Alberto Cano" avec certificat et boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 375 / 450 -
#37Zes kristallen wijnglazen met een gegraveerd stermotief.
Six verres à vin en cristal gravés d'un motif étoilé.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#614Jan Hertog“Twee vrouwen” schilderij op papier, gemengde techniek, gesigneerd “Hertog Jan 01”.
"Deux femmes" peinture sur papier, technique mixte, signée "Hertog Jan 01".No longer availableDim. h44,5 x b60cmEstimate: € 120 / 140 -
#420Een 18 karaats geelgouden schakelketting met één verlengstukje.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec une pièce d'extension.No longer availableDim. 7,63 gEstimate: € 280 / 350 -
#98Een Vlaams aardewerken jardinière op sokkel. Groen geglazuurd gedecoreerd met blauwe bloemen. Gemerkt I.X.B.
Jardinière flamande en faïence sur socle. Glaçure verte à décor de fleurs bleues. Marqué IXB.No longer availableDim. 103 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#78Een Victoriaanse tafelklok. Slijtage aan de wijzerplaat.
Une horloge de table victorienne. Usure sur le cadran.No longer availableDim. H. cmEstimate: € 120 / 200 -
#199J. Brouwers“Bloemstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte de fleurs aux vases". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#169Emile Durieux“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
“Marine avec voiliers”. Huile sur toile. Retoilée. Signée.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 200 / 300

