Similar lots by type
-
#155
Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500/800 -
#1121
Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200/300 -
#1128
Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..No longer availableDim. hj: 27 cmEstimate: € 50/70 -
#646
Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#656
Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1124
Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.
Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#305
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80/150 -
#385
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 69,50 gEstimate: € 60/120 -
#330
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80/150 -
#185
Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.No longer availableDim. ± 450 gEstimate: € 200/300 -
#750
Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1108
Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50/60 -
#690
Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#1113
Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.
Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#360
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 55,15 gEstimate: € 60/120 -
#1111
Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#395
Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1129
Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.
Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#740
Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#5Iustirt
Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.
Balance à or dans son étui et complète avec poids.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#400
Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#390
Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.
Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 200/300 -
#755
Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#15Dupont
Een verzilverd metalen aansteker. We voegen er een kleinere aansteker van het merk Zaima aan toe.
Allumeur en métal argenté. Nous ajoutons un plus petit allumeur de la marque Zaima.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#1091
Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit twee meisjes, een zittende pijpenroker en een moeder met kind. Geen merken, begin XXe eeuw.
Lot de porcelaines polychromes comprenant deux fillettes, un fumeur de pipe assis et une mère à l’enfant. Sans marques, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 20/40 -
#1080
Een lot diverse vazen van kleurloos kristal.
Lot de vases divers en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#530Corvoir Quartz
Vier roestvrijstalen dameshorloges met lederen armband.
Quatre montres de dame en acier inoxydable. Bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#123
Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver.
Paire de petits bougeoirs anglais en argent.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 25/40 -
#473
Een paar Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Mali.
Paire de statuettes africaines en bois. Mali.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#28
Een olielamp van koper en meerkleurig aardewerk met glazen bolle kap, gemonteerd op elektriciteit. Rouen, einde XIXe eeuw.
Lampe à huile en cuivre et faïence polychrome de Rouen. Abat-jour sphérique en verre. Fonctionne à l’électricité. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 20/30 -
#211Cormann & Cie.
Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400/600 -
#1051
En lot van vier kunstboeken met betrekking tot Servaes, Raveel, Matisse en Van Gogh.
Lot de quatre livres traitant les artistes Servaes, Raveel, Matisse et Van Gogh.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#931
Een tafelklokje van geelkoper en cloisonné met een handgeschilderde afbeelding van een schommelende dame op geëmailleerde plaquettes.
Pendule à colonnes en laiton et cloisonné à plaquettes en émail peintes à la main.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 260/280 -
#868
Een bronzen olielamp in Empire-inspiratie, gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en bronze, inspiration Empire, monté et adapté pour l’électricité.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#498
Vier Chinese beelden van gesculpteerd hardhout. We voegen er een visser van meerkleurig geglazuurd aardewerk en een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine aan toe.
Quatre sculptures en bois dur sculpté. Nous ajoutons un pêcheur en faïence polychrome et une Guanyin en blanc de Chine.No longer availableDim. h: 26 - 30 cmEstimate: € 50/80 -
#608
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor meteeuwige levenstekens en guirlandes.
Pots à gingembre en porcelaine blanche et bleue à décor de symboles de longévité et de guirlandes.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/200