#357Een koperen enkelband als betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.
#605Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
#383Een paar Indische messingen kandelaars.
#72Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
#26Een grote messingen kerkkandelaar in renaissancestijl.
#416Een messingen staande lamp, de voet versierd met acanthusbladeren.
#358Een messingen hand in V-teken.
#306Een vintage plantenstaander van zwartgelakt metaal, messing en met groen marmeren blad. Met ringen en op bokkenpootjes.
#36Een gedreven messingen kerkkandelaar.
#448Een Boeddha van rood en geel koper.
#593Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.
#443Een paar vaasjes met een cloisonné decor van bloemen op koper.
#349Een lot van zes verschillende wandelstokken in gedreven koperen paraplubak.
#253“Liggend naakt”. Een met latoenkoper bekleed beeld.
Paire de vases à décor cloisonné représentant un oiseau dans un buisson de pivoines en fleurs sur cuivre.No longer availableDim. h: 21,6 cmEstimate: € 120 / 140
#308Een lampje in de vorm van een vlinder in glas in lood.
#373Een antiek stenen Boeddhahoofdje op voetstukje van masoniet.
#50CartierEen klein reisklokje in origineel etui. Met certificaat.
#498Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd rood koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
#440Twaalf 800‰ zilveren oestervorkjes en zes zilveren theelepeltjes. In originele etuis.
Douze fourchettes à huîtres en argent de 800 ‰ et six cuillères à café en argent. Dans les étuis d'origine.No longer availableDim. 335 gEstimate: € 120 / 160 -
#144Jacobs“Slapende jongen met ezel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#70Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.
#174Louis Marie Hippolyte DingemansPeriod: °Antwerpen 1885 - ?“Koe met kalf aan de drinkplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
Vache au veau au bord de l'abreuvoir . Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 39 x 56 cmEstimate: € 200 / 250 -
#8Een achthoekige geribde kalebasvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase calebasse octogonal côtelé en Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120