Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen vaas.

Een koperen vaas.

Un vase en cuivre.
Dim. h: 32 cm
SKU: 2901190527.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #527
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #155
    Chopard Genève

    Een 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz.

    Une montre en or jaune 18 ct quartz et bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 700
  • #243

    Een bronzen vaasje met een voorstelling van cupido in reliëf. XIXe eeuw.

    Un petit vase en bronze, représentation de cupido en relief. XIXè siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #548

    “Twee figuren die kaligrafie beoefenen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Deux figures qui exercent la calligraphie”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #833

    Drie stuks Oosters houtsnijwerk.

    Trois gravures sur bois d’Orient.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #438

    Een lot olifanten, bestaande uit drie verschillende van Afrikaans hout, een Afrikaanse asbak met drie olifantjes, een metalen olifant en een messingen onderlegger in de vorm van een olifant.

    Un lot d’éléphants , comprenant trois éléphants en bois Africain, un cendrier avec trois éléphants, un éléphant en métal, et un sous-verre en laiton en forme d’éléphant.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #509

    “Geisha’s aan zee”. Drieluik. Japanse houtsnede, XIXde eeuw. We voegen er een Chinees landschap op zijde aan toe (32 x 24 cm).

    ”Geishas et la mer”. Triptyque. Gravure sur bois du japon. Nous ajoutons un paysage chinois sur soie (32 x 24 cm).
    No longer available
    Dim. 36 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #454
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Stilleven met zonnebloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Nature morte, tournesols”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #809
    Dante

    “Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.

    “Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #133
    Tip Gallé

    Een glazen vaas met een geëtst decor van bloesems. Gemerkt.

    Un vase en verre avec décor de floraisons. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #830

    Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.

    Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm; Ø: 54 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #668

    Een knielende vrouw van zamak op een voetstuk van arduin en albast. Tijdperk Art deco.

    Une femme agenouillée en régule sur socle en pierre de taille et albâtre. Période Art Déco.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.

    Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More