Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kopje en schoteltje van Chinees porselein met blauw op witte decors en met capucineglazuur aan de buitenkanten.
Een kopje en schoteltje van Chinees porselein met blauw op witte decors en met capucineglazuur aan de buitenkanten.

Een kopje en schoteltje van Chinees porselein met blauw op witte decors en met capucineglazuur aan de buitenkanten.

Une tasse et une soucoupe en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc et glaçure capucine à l'extérieur.
Dim. Ø: 7 & 12 cm
SKU: 1312220383.
Category: Porselein.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #383
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #648
    Lladro

    Vier beeldjes van meerkleurig Spaans porselein, bestaande uit twee scholieren, een jongen met hoed, een jongetje met vogeltje en een biscuit sierstukje met beeltenis van Cervantes.

    Quatre figurines de porcelaine espagnole multicolore, composées de deux étudiants, un garçon avec un chapeau, un garçon avec un oiseau et un ornement en biscuit avec une image de Cervantes.
    No longer available
    Dim. H: 11-26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #421

    Een vaas van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de pivoines et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #431

    Een gemberpot van Chinees porselein met meerkleurig decor.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #603
    Rosenthal

    Een sierschotel en een asbak van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.

    Plat décoratif et cendrier en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm 13.5x13.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #437

    Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.

    Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.
    No longer available
    Dim. Ø: 33,5 cm.
    Estimate: € 45 / 60
  • #411

    Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.

    Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #693

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #258

    Een porseleinen siervaas met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en messingen monturen en op de buik een pastoraal decor.

    Vase décoratif en porcelaine à glaçure bleu cobalt à motifs dorés et montures en laiton et décor pastoral sur la panse.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #607

    Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.

    Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle avec un décor européen multicolore d'une scène de chasse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #451

    Twee balustervormige lampenvoeten van XIXe eeuws Cantonporselein, versierd met verguld bronzen monturen, waarbij één met geslepen glazen bol.

    Deux pieds de lampe de forme balustre en porcelaine de Canton du XIXème siècle, aux montures en bronze doré dont l'un à sphère en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm (z.k.)
    Estimate: € 100 / 120
  • #443

    Een grote dekselpot van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Met houten sokkel.

    Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle à décor multicolore de fleurs et de papillons. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 + 4 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #428

    Een grote balustervaas van Chinees porselein. Met houten sokkeltje.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #58

    Een paar vazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein, versierd met handgeschilderde bloemendecors.

    Paire de vases en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée, décorés de motifs floraux peints à la main.
    No longer available
    Dim. h: 33,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #678

    Een lot van 15 stuks meerkleurig porselein, bestaande uit dekselpotjes, beeldjes, een vaasje, enz. Enkele beschadigingen.

    Lot de 15 pièces en porcelaine multicolore, composé de pots avec couvercles, de figurines, d'un vase, etc. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #231
    Von Schierholz

    Een vierarmige kandelaar van meerkleurig Duits porselein, versierd met putti en bloesems in hoogreliëf. Gemerkt.

    Bougeoir à quatre bras en porcelaine allemande multicolore, décoré de putti et de fleurs en haut relief. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #638

    Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.

    Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor multicolore de geishas. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 35 + 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #303
    Franklin Porcelain

    “The meadowland butterfly vase” & “The country garden butterfly vase”. Een paar porseleinen vazen met decors van John Wilkinson. Gemerkt. 1981.

    « Le vase papillon des prairies » & « Le vase papillon des jardins champêtres ». Une paire de vases en porcelaine à décors de John Wilkinson. Marqué. 1981.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #613
    Rosenthal

    Een paar bordjes en een paar kopjes met schoteltjes van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.

    Paire d'assiettes et de tasses en porcelaine avec soucoupes à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #433

    Een paar zeskantige vazen van blauw-wit Chinees porselein met een decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de longues élises. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #611

    Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.

    Vase en porcelaine de Chine multicolore et doré. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 36 + 4 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #438

    “Geluksgod met staf” & “Geluksgod met kind”. Twee beelden van Lu en Fu van meerkleurig porselein. Volksrepubliek.

    « Dieu de la chance avec bâton » et « Dieu de la chance avec enfant ». Deux figurines de Lu et Fu en porcelaine multicolore. République populaire.
    No longer available
    Dim. h: 60 & 58 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #565

    Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd.

    Lot de carreaux encadrés de faïence violet manganèse composé de: un tableau de carreaux en quatre parties, deux paires de carreaux encadrés et deux carreaux encadrés séparément. Un carreau restauré.
    No longer available
    Dim. 27 x 27 cm, 27 x 13 cm & 13 x 13 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #453

    Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.

    Un grand cache pot en porcelaine de Chine à décor de grues.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm H: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #48
    D W Porzellan, Karlsbad

    Een ronde schotel en een langwerpig schoteltje van porselein met vergulde decors. Onderaan gemerkt.

    Un plat rond et un plat allongé en porcelaine à décors dorés. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm 33x15 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #139
    Hollandse School, XVIIde eeuw

    “Volksfeest met talrijke personages, een waterpartij in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Navolger van David Teniers.

    "Fête folklorique avec de nombreux personnages, une pièce d'eau en arrière-plan". Peinture à l'huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 46 x 63 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #661
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.

    Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #276

    Een rechthoekige spiegel met gebeeldhouwde en vergulde houten lijst in barokke stijl.

    Miroir rectangulaire avec cadre en bois sculpté et doré de style baroque.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #399

    “Stilleven met boek en fles, op abstracte achtergrond.” Gemengde techniek op papier.

    "Nature morte avec livre et bouteille, sur fond abstrait." Technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #170

    Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,57 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,57 ct.
    No longer available
    Dim. 4,49 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #472
    Willy Van Eeckhout
    Period: °1943

    “Compositie”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘66.

    "Composition". Encre de Chine sur papier. Signé et daté '66.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #513
    Chabrol & Poirier, Limoges

    Een groot eetservies van wit porselein met een kobaltblauwe rand en vergulde details, oren met korenaarmotief. Onderaan gemerkt.

    Un grand service de table en porcelaine blanche à bord bleu de cobalt et détails dorés, oreilles au motif d'épi de maïs. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #592
    Godelieva Vleeschouwers

    “Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.

    "Marché aux fleurs". Huile sur toile. Avec certificat d'authenticité.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #621
    Merlini

    “Vrouw”. Een witgepatineerd beeld. Italiaans werk. Jaren ‘50.

    "Femme". Une statue patinée blanche. Travail italien. années 1950.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #33
    Boch

    Een blauw-wit aardewerken theepot op komfoor, versierd met Delfts decor. Gemerkt.

    Une théière en faïence bleue et blanche sur un rechaud, ornée d'un décor de Delft. Marquée.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #205

    Een klein, vermoedelijk XIXe eeuws kanon.

    Un petit canon vraisemblablement du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. L: 95 cm
    Estimate: € 650 / 850
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More