#781
Een lot van zes borden van Imariporselein, waarbij twee paar en twee enkele.
#17
Een fractie amethist.
Une fraction d’améthyste.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 30 / 35 -
#46
Een notenhouten bergère in Régencestijl.
#841
Twee appliques van messing met bloemvormige kapjes in gesatineerd glas.
#741
Een sigarenkoker van bruin schildpad met een verguld Japans decor. Kleine letsels.
#311
Een fraai uitgewerkte olielamp op arduinen voet.
Un lampe à huile ajourée sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 42 cm (zonder glas)Estimate: € 60 / 80 -
#483
Een beschilderde Gerbino Valains vaas.
#571
Paar zeshoekige Chinese vazen met een meerkleurig decor van personages.
Une paire de vases chinois, décor de personnages polychrome.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#238
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#662
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#878
Twee kleine bronzen olifantjes.
#774
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60 / 80