#531
Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
#877
Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.
#650
Een geslepen sfaleriet van ± 60 ct.
#111
“Oud koppel”. Een groep van zamak op arduinen sokkel.
#1
“Tortelduiven”. Een groep van gecraqueleerd aardewerk. Achteraan gesigneerd ‘Dax’.
”Tourtereaux”. Un groupe en faïence craquelée. Signature au dos: ‘Dax’.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#508
Een vaas van cloisonné op rood koper met decor van vogels.
#671
Een vaas van gekleurd glas in Murano-stijl.
#777
Een cilindervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van reizigers.
Un vase cylindrique en porcelaine chinoise, décor polychrome de voyageurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#647
Un plat chinois en métal émaillé, dragons en cartouches et oiseaux de feu. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 37,5 cmEstimate: € 650/750 -
#548
“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
Deux netsukes en os sculpté, représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#555
Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190/210 -
#717
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Une statue africaine en ébène, non-figurative.No longer availableDim. h:97 cmEstimate: € 40/60