Other lots in this auction
-
#649Murano
Een uit glas gesculpteerde Murano schelp met diverse kleuren.
A glass sculpted Murano shell with various colours.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 30/40 -
#192Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945
“Slimvogel”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
"Smart Bird". An etching on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 23,5 cmEstimate: € 200/300 -
#371Polish Ocean Lines
Een geblazen licht-bruine kristallen vaas met geëtst bloemdecor. Gemerkt.
A blown light brown crystal vase with etched floral decoration. Marked.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40/50 -
#514Jef Van Leemputten
“De kiekendief.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd door F. Bender in 1978 - Koninklijk museum voor schone kunsten.
“The harrier.” Oil on canvas. Signed. Restored by F. Bender in 1978 - Royal Museum of Fine Arts.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 600/800 -
#142
Een houten Boulle commode met 2 laden. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
A wooden Boulle commode with 2 drawers. Painted black with gold color and decorated with ornaments.No longer availableDim. 87 x 128 x 58 cmEstimate: € 475/525 -
#367Matchbox Superfast
SF-5 Double track Race Set. In oorspronkelijke doos.
SF-5 Double track Race Set. In original box.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#616
Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.
A wooden square coffee table, Asian design.No longer availableDim. 42 x 115 x 115 cmEstimate: € 100/200 -
#498
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#185
Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
A small buffet with two double arched doors. England, era Edward VII. A door panel with a crack.No longer availableDim. 114 x 98 x 52 cmEstimate: € 200/240 -
#62Jef Van Leemputten
“Hoevezicht na de regenval.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Farm view after the rain.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#158
Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.
A black marble 3-piece mantel clock decorated with gilded lion heads.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 120/200 -
#645
Een houten Engels dienblad 19e eeuws.
A wooden English serving tray, 19th century.No longer availableDim. 74 x 49 cmEstimate: € 50/70