Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#657Twee meerkleurig Chinees porseleinen beelden met wijzen.
Deux statues en porcelaine de Chine multicolore avec des sages.No longer availableDim. h: 28 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#570Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kristal met groene kelk. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé avec un calice vert. Signé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#95Een 18 K geelgouden armband met zeven rijen schakels en verlengstukje.
Un bracelet en or jaune 18 carats avec sept rangées de maillons et extension.No longer availableDim. 37,45 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#684Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Moeder met kind” & “Vissers op de kade”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
Mère avec enfant & Pêcheurs sur le quai. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cm & 23,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353King’s, Capodimonte“Kat met vlinder”. Een groepje van meerkleurig porselein. Signatuur van Bruno Merli. gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het vlindertje.
Chat avec papillon. Un groupe de porcelaine multicolore. Signature Bruno Merli. Marqué. Très petit éclat sur le papillon.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#557Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met een rij olifanten, een Afrikaan en een krokodil.
Une défense africaine sculptée avec une rangée d'éléphants, un africain et un crocodile.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#318Twee doopjurkjes in linnen met kant-en borduurwerk, waarvan één op een zwarte lijst gepresenteerd. Begin XXste eeuw.
Deux robes de baptême en lin avec dentelle et broderie, dont une présentée sur liste noire. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#75Een 18 K geelgouden hanger horoscoop Steenbok.
Un pendentif horoscope en or jaune 18 carats Capricorne.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 120 / 150 -
#598Een Engels brievenkastje van wortelhout met twee deurtjes. Omstreeks 1900. Met sleuteltje.
Une armoire à lettres en ronce anglaise à deux portes. Vers 1900. Avec clé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#466Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 237 x 170 cmEstimate: € 100 / 150 -
#130Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsarmband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 22,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#186Een Mechelse kast van gebeeldhouwd eikenhout versierd met reliëfs naar David Teniers en met getorste zuiltjes. Vier deuren.
Un cabinet Malines en chêne sculpté à décor de reliefs d'après David Teniers et de colonnes torses. Quatre portes.No longer availableDim. 205 X 150 X 61 cmEstimate: € 200 / 220


