Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#147“Meisje met vaas”. Een gepatineerd vol plaasteren beeld.
Fille avec vase. Une statue en plâtre patiné plein.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 70 / 90 -
#429“White”. Draagt handtekening en datum ‘79” op de verso.
Blanc. Signature et date '79 au verso.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#152Charles François Daubigny“De Seine voor Argenteuil, met de voetgangersbrug links en de Basilique Saint-Denis rechts in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
La Seine devant Argenteuil avec pont pédestre à gauche et la Basilique Saint-Denis à droite au loin. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 19,5 x 31 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#120Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met onyx.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif en onyx.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 250 / 300 -
#375Een 18 K geelgouden hanger bezet met een profiel van een dame in email.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti d'un profil de dame en émail.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 30 / 50 -
#369Een voorstelling van een bodhisattva op drie olifanten van gepatineerd massief brons. Indisch werk.
Bodhisattva assis sur trois éléphants. Bronze massif patiné. Travail indien.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 50 / 70 -
#179Harijs EbersteinsPeriod: 1906 - 1964“Jonge Spaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune espagnole”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 80 cmEstimate: € 1300 / 1600 -
#696Een luchtertje van glas en koper met kristallen pendeloques, deels gekleurd en druiventrosjes voorstellend.
Un lustre en verre et cuivre avec pendeloques en cristal, partiellement coloré et représentant des grappes de raisin.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#124“Gesprek op het ijs”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd. XIXe eeuw.
Conversation sur la glace. Aquarelle sur papier. Signée indistinctement. XIXème siècle.No longer availableDim. 16,5 x 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#296Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.
Une table d'appoint octogonale plaquée, décorée de marqueterie.No longer availableDim. h: 56 cm Ø: 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#352Charles VerlatPeriod: 1824 - 1890“Jachthond bij een paar fazanten”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
Chien de chasse avec quelques faisans. Une eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 24,5 x 36,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#351Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Un hibou en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45


