Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een korte sabel met messingen heft.
Een korte sabel met messingen heft.

Een korte sabel met messingen heft.

Un sabre court avec manche en laiton.
Dim. l: 71 cm
SKU: 2408210663.
Category: wapens.
Auction day: 25 August 2021 19:00
Catalogue #663
Estimate: € 90 / 110
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #41
    Derringer, Philadelphia

    Een klein vuursteenpistool.

    Un petit pistolet à silex.
    No longer available
    Dim. L. 21 cm
    Estimate: € 35 / 50

Other lots in this auction

  • #615

    Een gesculpteerd notenhouten bijzettafeltje met gefineerd blad.

    Une table d'appoint en noyer sculpté avec tablette en placage.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een 18 K wit en geelgouden driehoekvormige hanger bezet met een kleine briljantjes. Gemerkt.

    Un pendentif triangulaire en or blanc et jaune 18 kt serti de petits diamants taille brillant. Signé.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #93

    “La Vittelloise”. Een coupe de golf d’ete 1949. We voegen er een koekjesbord aan toe. Ø 32 cm. Beide van zilver. Samen 970 g.

    La Vittelloise. Une coupe de golf d'été 1949. On ajoute une assiette à biscuits. Ø 32 cm. Les deux en argent. Ensemble 970 g.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 Ø 15,5 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #658

    Een apothekerspot van Delfts aardewerk. Omstreeks 1720.

    Un pot de pharmacie en faïence de Delft. Vers 1720.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #138

    “Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.

    Garçon au coquillage. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #98

    Een groep van drie gemzen van zamak op gekleurd glazen rots en op voetstuk van rood marmer. Kleine beschadiging aan het voetstuk.

    Un groupe de trois chamois en zamac sur une roche de verre colorée et sur un socle en marbre rouge. Dommages mineurs au socle.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #669
    Angelo Vadala
    Period: °1940

    “Vrouw in laken”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd V/L buiten de plaat.

    “Femme en drap”. Une lithographie. Signée et numérotée V/L à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #361

    Een eekhoorn van meerkleurig Muranoglas.

    Un écureuil en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #180

    Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.

    Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 13,68 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #439
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Bloemenvaas met spiegelbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vase à fleurs avec image miroir. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #70

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met kleine briljantjes en robijnen.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K serties de petits brillants et rubis.
    No longer available
    Dim. 0,75 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #307

    Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.

    Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.
    No longer available
    Dim. h: 10- 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More