#52Jan Van Os
“Koe”. Een met aquarel gehoogde tekening op papier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Vache. Dessin à l'aquarelle rehaussé sur papier. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#359
#375
Een 18 K geelgouden hanger bezet met een profiel van een dame in email.
#164
#355
Een fantasiebroche in de vorm van een insect. Versierd met een parel, rode, blauwe en witte stenen. Begin XXste eeuw.
Broche fantaisie en forme d'insecte. Ornée d'une perle, de pierres rouges, bleues et blanches. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#380
Médaille d'or jaune 22K en commémoration du 25e anniversaire de Baudouin I en 1976.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 200 / 250 -
#157
Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
#270
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et de deux émeraudes en forme de larme d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#474Karel DemelPeriod: °1942
#236
#387
Een Kutani halsvaasje. Begin XXste eeuw.
#11
Een vaas, een siercoupe en een schaal van gekleurd Muranoglas.
Un vase, une coupe décorative et un bol en verre de Murano coloré.No longer availableDim. 31 & 14 cmEstimate: € 60 / 80