#496BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#307Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.
#66Een cabrioletfauteuil en een fauteuil à la reine, waarbij de eerste met fluwelen bekleding en de tweede bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil convertible et un fauteuil à la reine, le premier recouvert de velours et le second recouvert de broderies.No longer availableDim. 89 X 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#688Een lot van vier verschillende speculaasplanken.
#627Een theepot van Chinees porselein met blauw op witte landschapsdecors in cartouches. Met messingen handvat. We voegen er een melkpotje en een suikerpotje met blauw op wit drakendecor aan toe.
Une théière en porcelaine de Chine à décors de paysages bleu sur blanc dans des cartouches. Avec anse en laiton. On y ajoute un pot à lait et un sucrier à décor de dragon bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#519“Perzische scène”. Een antiek olieverfschilderij op paneel.
#407Een paar vaasjes van cloisonné op messing.
#150Een 18 K geelgouden slavenarmband.
#308Een Empire kandelaar van deels verguld brons.
Arbuste à fleurs. Une aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 60 / 100