Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een korte sabel met messingen heft.
Een korte sabel met messingen heft.

Een korte sabel met messingen heft.

Un sabre court avec manche en laiton.
Dim. l: 71 cm
SKU: 2408210663.
Category: wapens.
Auction day: 25 August 2021 19:00
Catalogue #663
Estimate: € 90 / 110
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #41
    Derringer, Philadelphia

    Een klein vuursteenpistool.

    Un petit pistolet à silex.
    No longer available
    Dim. L. 21 cm
    Estimate: € 35 / 50

Other lots in this auction

  • #579

    Een paneel met een dorpsscène, opgebouwd met inlegwerk van diverse houtsoorten en ivoor.

    Un panneau représentant une scène de village, construit avec des incrustations de divers bois et d'ivoire.
    No longer available
    Dim. 18 x 94 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #420

    Geelgouden medaille 18K ter gelegenheid van het Rubensjaar 1977.

    Médaille d'or jaune 18K à l'occasion de l'année Rubens 1977.
    No longer available
    Dim. 6,45 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #622
    Roza Berghman

    “Moderne compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1988.

    “Composition moderne”. Huile sur panneau. Signée et datée 1988.
    No longer available
    Dim. 62,5 x 39,5 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #691

    Een lot van drie verschillende geslepen kristallen glazen, waarbij één met blauw decor, een met rood decor en een kleurloze.

    Un lot de trois vases en cristal taillé différents, un à décor bleu, un à décor rouge et un incolore.
    No longer available
    Dim. h: 19,5; 25,5 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #181

    Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en verguld brons in de vorm van papegaaien. Apocrief gemerkt onderaan.

    Paire de bougeoirs en porcelaine multicolore et bronze doré en forme de perroquets. Marques apocryphes en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #296

    Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.

    Une table d'appoint octogonale plaquée, décorée de marqueterie.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm Ø: 55 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #40

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 4 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #572
    Joris Olyslaegers

    “Personages”. Twee werken, houtskool op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘68.

    “Personnages”. Deux œuvres, fusain sur papier. Tous deux signés et datés '68.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #444
    A. Vierse

    Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.
    No longer available
    Dim. 53 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #488

    “Wijze met kind”. Een groot beeld van meerkleurig Chinees porselein. Kleine beschadiging en bijwerking aan de basis.

    Sage avec enfant. Une grande statue de porcelaine chinoise multicolore. Dommages mineurs et retouches à la base.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #516
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 342 x 257 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #191

    Een rijkelijk uitgewerkt bronzen klokstel in barokke stijl. De pendule met gevleugelde leeuwen, barokke dolfijnen en twee putti bij een fontein. De kandelaars met vijf lichtpunten.

    Garniture de cheminée richement ornementée de style baroque. La pendule aux lions ailés et dauphins, et avec deux putti près d’une fontaine. Candélabres à cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 64 & 82 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More